Дізнайтеся більше про паб "Хмільне щастя" у Тернополі

Переможець всеукраїнської паб-ліги, в котрій брало участь два десятки закладів, розташований саме у Файному місті! Це пивний клуб «Хмільне щастя», котрий можна знайти по вул. Текстильній, 28Ч у торгово-розважальному центрі «Подоляни».
Відпочинок у пабі «Хмільне щастя» це не лише море пива, океан відмінних закусок та надзвичайно апетитних страв, яких більше ніде немає. Це першокласний сервіс, ошатні інтер’єри и невимушена атмосфера, з любов’ю створена власниками, персоналом та відвідувачами. Сюди приходять не тільки любителі пінного янтарного напою, сюди можна відправитися усією родиною, адже тут проходять сімейні дні, на котрих цікаво і малечі, і дорослим. Для палких шанувальників футболу та вболівальників тут проводять трансляції найочікуваніших матчів на великих сучасних екранах.
20
А ще влаштовує «Хмільне щастя» концерти, причому регулярно. Виступи іменитих гуртів та сольних виконавців, добре знаних в Україні, відбуваються ледь не щотижня. Гурт «Патроничі», Wincent Music, «Одеон», LOS COLORADOS, «Без обмежень», Cover jam та багато інших вже встигли побувати тут і натішити вдячну публіку, але попереду ще більше яскравих зірок та незабутніх шоу.
Можна і самому відчути себе зіркою та влаштувати концерти у пабі Тернопіль: кожного четверга тут можна поспівати в караоке. Заклад має найсучасніше обладнання, котре гарантує якісний та чистий звук, базу із 45 тисяч пісень (постійно оновлюється).

Якщо не знаєте, де провести вільний час із користю для душі та тіла, то запрошуємо вас в «Хмільне щастя»! Замовити столики можна за телефонами (0352) 47-78-12 і (050) 43-75-140. 

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення