Презентація фільму «Посттравматична рапсодія». Зустріч із творчою групою

Презентація фільму «Посттравматична рапсодія». Зустріч із творчою групою

Всі анонси від: Кінотеатр "Палац кіно"

«Посттватична рапсодія» - українська епічна драма, знята режисером Павлом Когутом, екранізація однойменної п'єси Дмитра Корчинського. Стрічка розповідає про бійця добровольчого батальйону Сашка, що, виживши після обстрілу під Іловайськом, пробирається до своїх - і зустрічає дорогою найнеочікуваніших супутників і ворогів.

Музика у фільмі звучить у виконанні кобзаря, лідера гурту "Хорея Козацька", заслуженого артиста України Тараса Компаніченка. Серед пісень є і сучасні, і такі, що відповідають історичним періодам, представленим у стрічці.

Серед акторів, що знімалися у фільмі, багато бійців добровольчих батальйонів та Збройних сил. Зокрема, Артем Безверхий - учасник оборони Донецького аеропорту, боєць 81 десантно-штурмової бригади. Марат Сайфулін, Андрій Ватолкін, Олексій Середюк, Максим Михайлов, Олександр Тищенко, Юрій Горовець - у 2014 -2015 були бійцями добровольчих батальйонів «Свята Марія", "Азов", "Шахтарськ".

Анатолій Пашинін - відомий російський та український актор, після початку Російсько-Української війни воює добровольцем на боці України (боєць 8-го ОБ УДА "Аратта") та Юлія Тайра Паєвська (парамедик ASAP "Ангели Тайри") приїхали для зйомок з фронту. Автор сценарію Дмитро Корчинський, актори Олексій Середюк і Марат Сайфулін брали участь у штурмі Іловайська у серпні 2014.

Режисер - Павло Когут
Сценарій - Дмитро Корчинський
Оператор - Сергій Смичок
Музика - Тарас Компаніченко

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення