Радісне Успішне Активне Християнство

Радісне Успішне Активне Християнство

Всі анонси від: Петро П'єх

У Тернополі за підтримки УГКЦ стартує новий проект «РУАХ». Що це таке? «РУАХ» - це серія щотижневих зустрічей для молоді, котрі допоможуть дізнатися більше про Бога, питання, «на котрі немає відповіді», а також провести час в приємній та затишній атмосфері. На цих зустрічах можна не лише почути про основи християнської віри, що подаються в доступній та зрозумілій формі, а й обговорити свої думки, запитання та сумніви з іншими молодими людьми.

«Для мене курс «РУАХ» -  це спосіб поділитись з молоддю Божою любов’ю, Його реальністю в моєму житті -, розповідає один з організаторів курсу Петро П’єх, -  і разом з ними ще раз задуматись над запитанням: «Що далі?», «Для чого Бог мене створив?», «Як я можу змінити цей світ?»».

Зустрічі відбуватимуться щочетверга 0 19.00 з 1 жовтня на парафії Святого Архистратига Михаїла та щосереди 0 19.00 з 30 вересня на парафії Святої Софії Премудрості Божої. Стати учасником курсу «РУАХ» може кожен бажаючий віком від 15 і до 30 років, незалежно від переконань чи соціального статусу. Участь у курсі – БЕЗКОШТОВНА та ні до чого не зобов’язує.

Кожне зібрання відбувається протягом двох годин: відведено час на невимушене спілкуванняза чашкою чаю,  слухання тем на зразок : «Як стати щасливим або в чому полягає сенс життя?», «Чи Бог існує і чому саме християнство,а не інша релігія?», «Яким є Бог?»та подальше  їх обговорення в малих групах. Час дискусій є одним із найулюбленіших частин «РУАХУ» для багатьох його учасників, адже є можливістю знайти відповіді на  незрозумілі питання, вільно висловитись та бути почутому кожному учаснику групи.
«Курс «Руах» - це одне з місць, де я можу відкрити в собі щось нове, почути думки інших людей, - ділиться враженнями колишня учасниця, а тепер одна із служителів, Ірина Пискун, - а також це можливість весело та корисно провести час.»

На курсі «РУАХ» Бог звертається до молоді сучасною мовою, дає пізнати Себе через спілкування, спільнотовість, котрої часом так важко досвідчити у сучасному світі, де губиться вартість та цінність кожної окремої людини. Запрошуємо саме тебе на курс «РУАХ».

Коментарі до події
Дивись інші події Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Тернополя завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook