Оксана Муха - Найгарніші пісні України

Оксана Муха - Найгарніші пісні України

Всі анонси від: Тернопільський театр ім. Т. Г. Шевченка

8 листопада в Драматичному театрі відбудеться сольний концерт заслуженої артистки України Оксани Мухи. Приголомшлива співачка представить публіці нову концертну програму «Красиві пісні України». Публіка Тернополя завжди тепло зустрічає чудову співачку. Аншлаги Оксани Мухи стали приємним правилом. Впевнені, що й цього разу шикарний вокал талановитої співачки, обрамлений якісним музичним супроводом, подарує слухачам кращий вечір осені.

Оксана Муха, яка вже багато років дарує свою сонячну творчість людям, стала переможницею 9 сезону проекту «Голос Країни». Завдяки унікальним вокальним даним артистка отримала місце в команді Дана Балана під час сліпих прослуховувань. Неповторний тембр Оксани журі конкурсу, як і багато інших шанувальники співачки, назвали надзвичайно схожим на голос знаменитої української співачки Квітки Цісик. Але ще в 2011 році артистка завоювала Гран-прі I Міжнародного фестивалю імені Квітки Цісик.

Приходьте і насолоджуйтеся прекрасною творчістю. До зустрічі!

Довідки – за тел.: (0352) 52 40 66

"... Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи", - так влучно висловилася Ніна Матвієнко.

Оксана Муха не боїться експериментів і вони їй вдаються. За що б не бралася співачка, кожен її проект стає відкриттям: народні пісні, пісні на вірші «від Шевченка до Костенко», колискові, авторські твори - у цілому від автентичної і до сучасної експериментальної музики. Утім "тріумф" Оксани відбувається без пафосу, високих слів чи гучних заяв - все дуже щиро і переконливо. Напевне тому зали на концертах повні людьми і доброзичливою атмосферою.

 

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення