Оксана Муха - Різдвяний вечір в Тернополі

Оксана Муха - Різдвяний вечір в Тернополі

Всі анонси від: Тернопільський театр ім. Т. Г. Шевченка

Різдво з Оксаною Мухою: добрий вечір з добрими людьми!

Уже традиційно співачка Оксана Муха запрошує на свої Різдвяні концерти. Цієї зими святкові концертні програми виконавиці почують в Івано-Франківську (8 січня, Драмтеатр ім. І. Франка), у Львові (9 січня, Львівська опера) та в Тернополі (15 січня, Драмтеатр ім. Т. Шевченка). 

Різдвяні вечори з Оксаною Мухою – це щира, душевна і дружня коляда. У новій концертній програмі співачки - автентичні та авторські колядки у цікавих аранжуваннях. Слухачі почують як рідкісні коляди з усіх куточків України, так і всім відомі колядки, що з року в рік звучать у кожній українській родині. Від тихої - до гучної коляди, як зауважує Оксана Муха. Не обійдеться, звісно, й без святкових прем’єр.

Гостями Різдвяних концертів Оксани Мухи буде колоритний жіночий гурт «ЯгОди». 

15 січня – Тернопіль – Драмтеатр ім. Т. Шевченка. 
Початок – о 19:00. 

Довідки – за тел.: (0352) 52 40 66

"... Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи", - так влучно висловилася Ніна Матвієнко.

Оксана Муха не боїться експериментів і вони їй вдаються. За що б не бралася співачка, кожен її проект стає відкриттям: народні пісні, пісні на вірші «від Шевченка до Костенко», колискові, авторські твори - у цілому від автентичної і до сучасної експериментальної музики. Утім "тріумф" Оксани відбувається без пафосу, високих слів чи гучних заяв - все дуже щиро і переконливо. Напевне тому зали на концертах повні людьми і доброзичливою атмосферою.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Тернополя завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook