Файне зимове містечко 2021 у Тернополі

Файне зимове містечко 2021 у Тернополі

"Файне зимове містечко 2021" побудоване в центральній частині міста, біля головної ялинки Тернополя, працюватиме з 11 грудня  і до закінчення всіх Новорічно-різдвних свят. Проте на період локдауну з 11 по 24 січня відкритими будуть лише дві локації. 


- Доступними для відвідувачів залишаться локації, що безпосередньо належать до різдвяних свят. Згідно з постановою Кабміну №1236 від 9.12.20 та пунктом 12 протоколу №74 засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 05.01.2021 року, їхня діяльність є виключенням та дозволяється за умови відсутності концертів та ярмарків. Так, продовжують функціонувати ковзанка та вуличні атракціони. З 11 по 24 січня (включно) будуть тимчасово припинені розважальні заходи – змагання, концерти, - повідомляє організатор ФЗМ Тарас Ковальчук. 

Біля кожної локації просто неба буде нанесена розмітка, що дозволять дотримуватися безпечної дистанції, а на усіх точках контакту (каса, зона видачі) встановлені санітайзери.

"Дуже просимо Вас надягати маску, тримати дистанцію не менше 1,5 метрів та дезінфікувати руки. Відвідувачі без масок не обслуговуватимуться", - додає Тарас Ковальчук. 

 

Відвідати "Файне зимове містечко", яке працюватиме протягом усіх новорічно-різдвяних свят, може кожен. Вхід вільний х дотриманням санітарних норм.


На території містечка розташуються ковзанка, ярмарок, різноманітні атракціони.
Щовихідні тут будуть проходити цікаві, яскраві, святкові заходи.

На відміну від «Файного зимового містечка 2020», цього сезону через карантинні обмеження святкових розваг на Театральному майдані буде значно менше.

Поруч з новорічною ялинкою і Різдвяною шопкою працюватимуть, зокрема, дитячі атракціони  та ковзанка під відкритим небом.

Урочисте засвічення вогнів головної ялинки міста відбудеться 18 грудня.

У зв’язку із поширенням інфекції COVID- 19, проведення масових гулянь на Театральному майдані, що передбачають велике скупчення людей, буде обмежено.

Головна локація з ялинкою буде працювати до середини січня 2021 року, а ковзанку, снігові гірки та інші зимові атракції обіцяють залишити до 8 березня.

► Читайте також: Відкриття головної ялинки 2020 року у Тернополі

Як жило Файне містечко минулого року дивимось на фото:

Карта Зимового містечка 2020


Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення