Роман Скорпіон у Тернополі на День Валентина

Роман Скорпіон у Тернополі на День Валентина

Всі анонси від: Палац культури "Березіль"

Уже не вперше у Тернополі відбудеться концерт українського співака Романа Скорпіона. Захід заплановано на 14 лютого 2022 року. Початок о 19:00. Палац культури «Березіль» ім. Леся Курбаса.
 

Роман Скорпіон - співак ,чиї пісні співають всі і всюди,а такі треки як «Закохався», «Поцілую» , «Обійму» вже давно стали народними.

Роман Скорпіон - співак, ведучий, композитор. Народився 9 листопада 1990 року у м. Львові. Ще у підлітковому віці співав у церковному хорі. Закінчив музичну школу по класу акордеон. Коли настав час вибору професії, батьки артиста дуже хотіли, аби він став кухарем, проте самому Роману ця професія зовсім не подобалася, і він уперто продовжував займатися музикою. Це захоплення переросло в рішення стати професійним співаком, музикантом, композитором. По закінченню школи вступив до Училища культури та отримав омріяну з дитинства професію. Талант, працьовитість та наполегливість дозволили Роману увірватися в український шоу-бізнесу, і фанатів творчості з кожним днем ​​стає все більше й більше, а Роман стрімко наближається до бажаної мети. Роман рано осиротів. Після смерті мами став найстаршим у родині, тож замінив батьків і став підтримкою п'ятьом братам і сестрам адже батько пропав безвісти. У 2014 році вийшла, написана Романом прониклива пісня - «Мама», у якій автор передав усі свої почуття, які не встиг висловити їй за життя. Витримавши такі життєві випробування, Роман бере участь у благодійних заходах: підтримує онкохворих людей, приділяє багато уваги дітям-сиротам, адже сам добре розуміє, що таке життя без батьків. На декілька пісень Роман зняв кліпи, зокрема на його хіт "Поцілую". Наразі Роман Скорпіон закінчує роботу над першим студійним україномовним альбомом. Він є автором текстів і музики всіх пісень, що входять до альбому.

Вартість квитка: 100-330 грн

Продаж квитків: 53-31-14, 096 218 08 63

 

Коментарі до події (3)
  • Nadiya Nadiya 08 Лютого

    Хочу на концерт Романа Скорпіона
  • Маріанна Микієвич 05 Лютого

    Хочу на концерт Романа Скорпіона
  • Oleksiv Ihor 01 Лютого

    Хочу на концерт Романа Скорпіона
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення