Серія майстер-класів "Підготовка для Різдва"

Серія майстер-класів "Підготовка для Різдва"

Всі анонси від: Молодіжний Центр Тернопіль

Підготовка до Різдва — радісний процес, нам не потрібно думати про робочі турботи і проблеми, ми з родиною готуємось до настання чудового свята. Звичайно, певні клопоти є і перед Різдвом, адже нам хочеться приготувати близьким смачні страви, придбати приємні подарунки для членів сім'ї і, створити вдома по-справжньому різдвяну атмосферу. Наближаються святкові вихідні, тож пропонуємо вам прикрасити свою оселю до різдвяних свят на Різдво. 
Ми підготували для вас добірку із п'яти оригінальних майстер-класів, які зроблять вашу домівку теплою та затишною.

 Майстер-класи призначені для дітей віком від 6-14 років. Після кожного з них ваша дитина йтиме до дому з своїм новим "творінням".
Тривілість занять 2 години з 11:00-13:00
Дати: 24-28 грудня
Місце проведення: Молодіжний центр Тернопіль (Вул. Йосипа Сліпого 3)

1.Створення оригінальних святкових листівок✍ та конвертів до них.
Кожен матиме можливiсть створити кусочок свята для рідних та близьких, в довільній техніці: маркерами, контурами, фарбами.
А конверт, щоб була можливысть їх надсилати, а не просто дарувати в руки.

2.Майстер-класи з виготовлення новорічних і різдвяних декорів, іграшок.
Новорічний декор створений власними руками допоможе прикрасити будь-який громадський простір чи будинок! Адже він приносять набагато більше радості, домашнього затишку і тепла, ніж придбані з полиць магазинів.

3. Майстер-клас з виготовлення різдвяних солодощів:
Пропонуємо дітям веселу, яскраву подорож у країну солодкого Різдва, де на них чекають традиційні різдвяні солодощі та новорічні нестандартні смаколики. Вони самотужки зможуть створити "солодкі шедеври" за допомогою солодких кольорових контурів.

4.Майстер-клас по упакуванню подарунків:
На попередніх майстер - класах ми створили подарунки, які можна дарувати. Упаковка - це також важливий процес, який надасть атмосферності.
навіть,якщо ви про когось забули, то святкова упаковка для мандаринок чи цукерок, виготовлена власними руками - буде хоршим подарунком!

5. Майстер - клас з виготовлення святкового віночка:
Різдво – улюблений сімейне свято. Це час чудес, домашнього затишку і втілення бажань. А особливо святу радіють малюки. Наприклад, прикрашати вхідні двері вінком з ялинових гілок стали кілька століть тому. Традиція з'явилася в Західній Європі. Сьогодні цей предмет став символом Різдва, впізнаваним в усьому світі. Саме він надасть дому атмосфери свята!

Всі необхідні матеріали та інструменти ми надаємо.

Вартість - 500 грн за усі дні, або 150 грн за один день.

Кількість місць всього 10, тому встигніть зареєструватись за посиланням https://bit.ly/2PM6IHM

Та нехай у різдвяні свята вас супроводжує посмішка, гарний настрій та аромат духмяних смаколиків!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення