Дізнайтеся більше про кінотеатр "Сінема Сіті" у Тернополі

Сінема Сіті (Тернопіль) – це сучасний мультиплекс, котрий демонструє найкращі кінострічки та анімацію для дорослих, дітей та молоді. Заклад має вигідне положення на карті міста, оскільки знаходиться на території популярного торгівельно-розважального центру «Подоляни» (вул. Текстильна, 28Ч). Знайти його легко (на першому поверсі), адже велика вивіска та малі дороговкази всередині ТРЦ не дадуть заблукати, до того ж, кінотеатр має свій окремий вхід. 

Сінема сіті запрошує на перегляд фільмів зразу в чотири зали, кожен з котрих має свій особливий дизайн та кольорове рішення і розрахований на 148 глядачів. В кожному з них відвідувачі знайдуть зручні сидіння із спеціальними підставками для напоїв та поп-корну в підлокітниках. Сам перегляд задовольнить навіть найвибагливішу людину, адже кінотеатр гарантує високу якість зображення,забезпечену сучасним кінопроекційним обладнанням, камерність, глибокий звук Dolby Digital Surround EX. У деяких залах встановлена система Dolby 3D.
Сінема сіті афіша у Тернополі рясніє розкладом кіносеансів, аби кожна людина мала змогу потрапити на перегляд. Покази є ранкові, денні, вечірні та нічні, загалом заклад працює з 10-00 до 00-00. Тут пропонують стрічки для сімейного перегляду, екшни, блокбастери, романтичні, дитячі, психологічні, фантастичні та інші фільми, є в репертуарі і довгоочікувані прем’єри. Зачекати на фільм чи обговорити його пропонується в одному з барів.
Кіноафіша Тернополя допоможе спланувати своє дозвілля та обрати фільм, адже окрім розкладу та анонсу тут можна побачити офіційні трейлери та навіть забронювати квитки. 

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення