Дізнайтеся більше про Тернопільську кнайпу 1540

Оглядаючи Файне місто можна побачити його обличчя, проте відчути його душу набагато важче. Вона живе в тих будівлях, тих закладах, де атмосфера просякнута минулим, яке тут зустрічається із теперішнім і навіть майбутнім. До закладів, по яких можна вивчати історію міста та братися прогнозувати його завтрашній день, відноситься Тернопільська КНАЙПА «1540».
Вона розташована по вул. Йосипа Сліпого, 7 і працює щоденно: по буднях з 12:00 до 0:00, з п’ятниці по неділю - з 12:00 до 02:00.

КНАЙПА (Тернопіль), афіша котрої заставить битися швидше серце любого поціновувала мистецтва, особлива не лише обстановкою, над якою працювали кращі професіонали регіону. Це заклад, котрий є одночасно пабом, рестораном, арт-кафе з місцевим колоритом, одним словом – кнайпа! Тут пригостять стравами, приготовленими із продуктів, вироблених чи вирощених на Тернопіллі. Все тутешнє – хліб, м’ясні делікатеси, молочні продукти і, звичайно ж, свіже та живе пиво. А які назви у меню, аж слинка тече тільки від їх перегляду: «ребра по-махабундськи», «пів метра ковбаси» і т.д. і т.п.

Проте крім фірмових їжі та напоїв відвідувачів чекає насичена культурна програма, яку ретельно підготувала Тернопільська КНАЙПА. Афіша допоможе спланувати дозвілля, адже у заклад приїжджають добре знані виконавці, котрі супроводжують тематичні вечори, веселі вечірки, пивні війни та інші дійства. Це неможливо пропустити!
Забронювати столик можна по телефону (093) 126-55-80.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення