Дізнавайся більше про театр ім. Т.Г. Шевченка у Тернополі

Театральне життя Тернопільщини має древні традиції – вистави тут проводилися вже в вісімнадцятому столітті, щоправда, це були розваги для знатті, котрі проходили у панських маєтках. Перші спектаклі для простого люду були показані в 1864 р заїжджою трупою із Львова. В 1930 р в місті з’явилася власна пересувна трупа, що гастролювала по регіону, а вже в 1945 р вона остаточно зупинилася в Тернополі. Сучасну будівлю, котру займає головний театр Тернополя, звели в 1957 р. Розташована вона за адресою бульвар Шевченка, 6.
Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка, а саме така повна назва культурного закладу, обслуговується персоналом, чисельність котрого майже півтори сотні. Це професійні актори – народні, заслужені, артисти оркестру, художньо-керівний склад, цехові та технічні працівники.
Тернопільський драмтеатр, афіша котрого завжди опиняється під пильною увагою публіки, має надзвичайно широкий репертуар. Тут показують вистави для дорослих (вечірні сеанси починаються в 19-00) та для дітей різного віку (сеанси відбуваються в 13-00), поставлені за творами вітчизняних та зарубіжних авторів, народною творчістю. Трупа успішно гастролює по Україні та закордоном.
Однозначно варто хоча б раз в житті відвідати драмтеатр у Тернополі. Афіша допоможе вибрати виставу, проте кожна з них варта вашої уваги. Дізнатися будь-яку інформацію щодо роботи закладу, вартість квитків можна за телефонами тел. (0352) 52-40-66 (каса), (0352) 52-20-71 (приймальня), (0352) 52-40-76 (прохідна).

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення