ТНМК у Тернополі

ТНМК у Тернополі

ТНМК їдуть в тур усім вертепом. У Тернополі їхній теплий акустичний різдвяний концерт відбудеться 13 січня у Драмтеатрі о 19.00. 

Музиканти стають персонажами класичного українського вертепу, а між піснями грають в якості акторів фрагменти міні-вистави, в якій подають різдвяні традиції в сучасному контексті, таку спеціальну програму гурт Танок на майдані Конґо вирішив додати на минуле Різдво.

Олег «Фагот» Михайлюта (автор ідеї, який відразу забронював за собою роль Чорта):

«В нас є кілька різдвяних пісень, є акустична програма, яку ми зазвичай граємо в театрах. Цього разу ми вирішили все це поєднати, додати, перемішати і показати щось таке, чого раніше не робили». 

Олександр «Фоззі» Сидоренко (автор лібрето):


«Я написав кожному актору вірші, намагаючись перенести класичні вертепні ролі на нас і зберегти відчуття свята, трохи додавши свіжого перцю: мій персонаж (Сіоніст), наприклад, у своїй промові наголошує на необхідності введення в Україні ринку землі. Всі мають свої ролі і навіть наш технічний директор (Смерть) врешті решт має слово». 

Персонажі вертепу ТНМК: 
Андрій Чудля (DJ) – Ірод;
Віктор Корженко (барабани) – Цар;
Євген Гусак (технічний директор) – Смерть;
Костянтин Жуйков (бас) – Цар;
Олександр Шиманський (фортепіано, труба) – Янгол;
Фагот – Чорт;
Фоззі – Сіоніст;
Ярослав Верьовкін (гітара) – Цар;


Перший концерт вертепу відбувся в січні 2019 року в Києві, в «Caribbean Club», після чого було вирішено розвинути успіх спеціальним туром, який стартує на початку 2020 року. Напередодні туру вийде фільм, в якому можна буде побачити шматочки святкових інтермедій та пісень, з яких і складається теплий акустичний вертеп від ТНМК.

 

 

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення