Вечір громадянської лірики у Тернополі

Вечір громадянської лірики у Тернополі

Всі анонси від: Молодіжний центр розвитку "МІСТ"

“Додамо Незалежності!” Під таким гаслом активісти Тернополя організовують Громадську алею, аби розповісти про свій внесок в історію Незалежної України і більше розповісти про свою діяльність. 27 серпня 2021 року з 16 до 22 години поблизу пам’ятника Іванові Франку (вул. Сагайдачного) діятиме лекторій і відбудеться Вечір громадянської лірики.

16.00-17.00 (Не)нудна історія: громадський активізм Тернопільщини від 90-х до сьогодні. Це екскурс в історію громадського сектору області у роки Незалежності. Як трансформувалися громадські активісти? Як змінювалися їхні пріоритети за останні 30 років? І яка їхня роль у формуванні громадянського суспільства? Почуєте сумні, веселі, навіть, курйозні життєві історії, які не знайдете у книжках.
Лекцію проведуть кандидат історичних наук, краєзнавець Сергій Ткачов та кандидатка історичних наук, засновниця креативного кластеру Na пошті Марічка Юрчак.

17:00 – 17:40 Профорієнтаційний інтерактив «Будь на своєму місці!», який допоможе молодим людям зорієнтуватися у виборі майбутньої професії.
Його проведуть голова ГО «АТОМ» Ірина Яремчук за її заступниця Людмила Лукіян.

17:40 – 18:30 Проактивність та трансформація конфліктів. З цієї лекції дізнаєтеся, як можна уникнути конфліктів, маючи активну громадську позицію.
Спікерка Мар’яна Гевко – психологиня, консультантка з навчання та розвитку, голова ГО "Молодіжний центр розвитку "МІСТ".

18:30 – 19:00 - час проведення Майстер-класу “Як розвинути свою організацію».
Як побудувати організацію так, щоб вона була готова до зовнішніх викликів? На яких сферах концентрувати свою увагу, щоб не стояти на місці? Як і де залучити ресурси на розвиток організації? Відповіді у майстер-класі від Марії Іщенко, заступниці голови ГО «Центр громадського моніторингу та аналітики».

19:00 – 19:30 Де брати ресурси на проєкти, окрім грантодавців? Продовжить тему монетизації діяльності Громадської організації голова благодійного фонду Майбутнє сиріт Андрій Назаренко.

19:30 – 20:20 Сила та потенціал спільнот. У лекції під такою назвою досвідом поділиться експерт з розвитку спільнот, організацій та коаліцій, засновник освітньої платформи Gap Year Іван Омелян.

О 20:20 розпочнеться Вечір громадянської лірики. Свої вірші читатимуть тернопільські поети. Готують захід представники ГО Мистецький фестиваль "Ї" Роман Воробйов та Юрій Матевощук.

 Тернопільський Пласт представить такі локації:
- майстерка;
- фотозона;
- рухові пластові ігри з дітьми;
- пластова лаунж-зона;
- ярмарок пластового шоколаду;
- співи.

Цей захід створено ГО "Центр громадського моніторингу та аналітики" за підтримки ІСАР "Єднання" у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення