Дізнавайтеся більше про святкування Дня Незалежності у Тернополі

День Незалежності - одне з головних державних свят України, його щорічно відзначають 24 серпня, цей день є офіційним державним вихідним. Саме цього дня проходять паради у багатьох містах країни, на будинках майоріють жовто-блакитні прапори та стрічки, звідусюди лунає гімн. Окрім цього проходять гучні святкування та концерти. 

Тернопіль теж не є виключенням, щороку у Файному місті планується величезна кількість заходів приурочених до річниці Незалежності. Програма святкування Дня Незалежності в Тернополі завжди насичена та різноманітна. У місті готують безліч розваг для молоді - це і спортивні змагання, гастрономічні фестивалі, ярмарки, вечірки, концерти та дитячі розваги, флешмоби. Також, у цей день тернополяни полюбляють одягати вишиванку, цей старовинний символ української культури та традицій, і прогулюватись центром міста.

Отже, одягайте національне вбрання та гайда гуляти по місту й весело святкувати День Незалежності разом з нами. Повний огляд актуальних подій щодо святкування Дня Незалежності України у Тернополі ви зможете знайти на нашому сайті. Зазвичай всі святкування цього дня проходять на Театральному майдані та у парку ім. Т. Шевченка, тому довго шукати локацію вам не прийдеться.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Отримуйте
регулярні оновлення