Відкриття новорічної ялинки 2020 у Тернополі

Відкриття новорічної ялинки 2020 у Тернополі

У Тернополі уже розпочалась підготовка до проведення у місті новорічно-різдвяних свят. У центральній частині міста проводиться монтаж елементів Файного зимового містечка 2020, а незабаром працівники комунальних підприємств також приступлять до встановлення на Театральному майдані головної новорічної ялинки та святкових ілюмінацій.

Нагадаємо, розпочати роботу Файне зимове містечко 2020 має уже 6 грудня. 

А от святкове відкриття головної ялинки 2020 року заплановане на 19 грудня о 17.00 у День святого Миколая, освячення Різдвяної шопки відбудеться цього ж дня о 16.30 год. Новорічна красуня цьогоріч буде дещо оновлена.  

Зі слів начальника КП «Тернопільміськсвітло» Олега Лехіцького, цьогоріч у конструкції ялинки замінено основу (стовбур), придбано нові гілки, які розміщуватимуться щільніше і виглядатимуть красивіше, та оновлено програми 3D-ілюманації.

Файне зимове містечко у цьому році також зазнає деяких змін. Зокрема, на Театральному майдані та у сквері Чорновола розташовуватимуться: ковзанка, гірка для катання на сноутюбах, Резиденція Св. Миколая, сцена, будиночки зі святковою атрибутикою, фотозони та різноманітні атракціони.
Також облаштують новорічне освітлення на фонтанах та вулицьх міста. 

Читайте також: Новорічні розваги у Тернополі. План заходів 

                            Файне зимове містечко 2020

Давайте пригадаємо як відкривали ялинку в минулих роках. Пропонуємо переглянути відео 2019 та 2018 років:

Новорічна ялинка 2019

 

Новорічна ялинка 2018 

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення