Виставка ілюстрацій "Дорога в дитинство"

Виставка ілюстрацій "Дорога в дитинство"

Всі анонси від: Бункермуз, ресторан-бар, галерея

У Тернополі представлять новорічну казку для дітей та дорослих "Дорога в дитинство" Олега Кіналя .Виставка буде тривати з 16 грудня по 2 січня. Відкриття 16 грудня 18:00.

Виставка насичена дитячими мріями та чудесами.

Кіналь Олег - український художник, графік, книжковий ілюстратор, художний редактор, З 2002 року - член Спілки дизайнерів України.

За словами організаторів: "На виставці зібрані ілюстрації тернопільського художника Олега Кіналя до творів світової дитячої класики та сучасних авторів. Зокрема, до видань тернопільських письменників. Серед них - «Казка про Перлинку» та «Цвіте терен» Лесі Коковської-Романчук, «Карпатський капкан» і «Легенди нескореної зими» Сергія Ухачевського. Родзинка виставки - широкоформатні ілюстрації до казки Івана Франка «Фарбований лис».".

Окрім цього, представлено близько двадцяти ілюстрацій обкладинок відомих дитячих творів, серед них: «Аліса в задзеркаллі» Льюїса Керролла, «Маленький Мук» Вільгельма Гауффа, «Пригоди барона Мюнгаузена» Еріха Распе, «Рікі-Тікі-Таві» Редьярда Кіплінга, «Пригоди Цибуліно» Джанні Родарі.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення