Виставка Олени Каїнської "Світло приходить з тиші"

Виставка Олени Каїнської "Світло приходить з тиші"

Всі анонси від: Бункермуз, ресторан-бар, галерея

Галерея Бункермуз запрошує на виставку Олени Каїнської "Світло приходить з тиші", яка триватиме з 5 по 24 грудня.

Відкриття виставки відбудеться 5 грудня о 19.00. А з 6  і до 24 грудня працюватиме щодня з 16.00 до 23.00 год.

Олена Каїнська:
Мої картини-сновидіння ведуть досередини, у підсвідомість, до ядра. В пошуках самого себе глядач подорожує крізь уявний світ, казкові ліси, наповнені символічними образами й архетипічними символами, населені дивними істотами, кожна з яких слугує дороговказом до пункту призначення — серця. Моєю метою є зробити людей щасливішими.
Мої картини показують безкінечність видимих і невидимих зв’язків у цьому світі через загадкові сюжети з метафізичним змістом. Як провідник між світами я змішую реальність і магію в медитативну форму мого мольфарства. Простий аскетизм плоских поверхонь, завершеність і переконливість композицій, цілісна статика, графічне кодування глибокого змісту в схематичні образи, порядок і ритм картин фокусують увагу глядача на тому, що в глибині.
Я хочу повернути людям чисті, щирі та безпосередні переживання навколишнього світу, які були в нас у дитинстві. Діти сприймають світ таким, яким він є, і проживають його напряму, без розмірковувань. Мої картини по-дитячому прості й безпосередні, вони допомагають пригадати дитячий стан безпеки та довіри, стан цікавості до світу, казковості, любові. Так ніби тебе тримають на руках і розповідають казку. Ми забули відчуття безпеки, коли про нас турбуються та нас люблять. Якщо його пригадати і відновити довіру, світ повернеться до нас своєю доброю стороною. Ці картини — як портали в повернення до чистого дитячого стану та радості буття.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення