Дізнавайтеся більше про ярмарки у Тернополі

Ярмарки у Тернополі набирають все більшої популярності, адже це одна із давніх традицій, яка до сих пір приносить радість та святкову атмосферу як дітям, так і дорослим. За доброю традицією у Файному місті організовують тематичні ярмарки, які проводять напередодні Різдвяних та Великодніх свят у центральній частині міста.
Традиційно відвідувачі ярмарку мають змогу придбати різноманітні вироби ручної роботи, теплі вироби з вовни та дерев’яний посуд, прикраси, одяг та ін. Окрім цього, присутній і гастрономічний сектор, де кожен охочий зможе посмакувати гарячим глінтвейном, стравами національної кухні, медом, бубликами та смачними винами.
Не обходиться ярмарка у Тернополі й без розважальної частини, для гостей постійно організовують майстер-класи, фотозони, забави та конкурси для всієї родини, а також розіграші подарунків.
Також, щосуботи у місті проводять сільськогосподарські ярмарки у трьох різних районах міста, аби жителі могли придбати продукти харчової промисловості за демократичними цінами. Будь вкурсі найактуальніших подій свого міста - стеж за нашою афішою та отримай найповнішу інформацію про заплановані заходи у Тернополі.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Отримуйте
регулярні оновлення