Вистава "Аліса в країні чудес"

Вистава "Аліса в країні чудес"

Всі анонси від: Театр ім. Садовського

Вінницький музично-драматичний театр ім.Садовського запрошує дітей на перегляд вистави "Аліса в країні чудес". Вистава створена за мотивами однойменної казки Льюїса Керрола!
Це буде справжня музично-фантастична подорож з улюбленими казковими героями. 

Вартість квитків на вистави:100-120 грн
Довідки за телефонами: 67-09-07, (068) 587 70 55, (067) 537 41 72, (067) 430 69 46


Повний несподіванок і сюрпризів чарівний світ. Дивовижна Країна Чудес, світ захоплюючих пригод, неймовірних перетворень, запальні танці, музична феєрія, вибух емоцій – і все це у казці «Аліса в Країні чудес». Маленькі глядачі й самі зможуть стати частиною цього чарівного дійства.

Улюбленим героєм всієї малечі стане безсумнівно неймовірний рожево-волохатий Чеширський Кіт. Веселощів додаватиме запальний Капелюшник. Червова Королева вразить манерами та нестримним бажанням відтяти всім голови. Розумна та розважлива Аліса допоможе дітям зрозуміти як цікаво читати книжки і вигадувати. Увесь цей барвистий оберемок карт та казкових героїв, вир сенсів та містифікацій завершиться яскраво та повчально. Дорослим, як і дітям, нагадають про те, як цікаво мріяти і подорожувати уявними світами і завжди вірити в дива. Тож, мерщій разом до Країни Чудес.
Початок о 12:00

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення