Дізнайтеся більше про святкування Нового року та Різдва у Вінниці

Жодне інше свято ми не чекаємо з таким нетерпінням, як Новий рік. Жодне інше гуляння не об'єднує мільйони людей загальними цінностями, однією радістю і веселощами для всіх. Коли годинник проб'є дванадцять, люди по всій країні будуть від душі вітати один одного. Ми любимо цей затишний час, пахне хвоєю і мандариновою цедрою. І поки малюки пишуть листи Дідові Морозу, дорослі готуються до зустрічі з рідними і друзями, планують своє дозвілля, закуповують смакоту для новорічного столу. Або готуються зустріти найчарівнішу ніч 2021 поза домом.

На питання, куди піти на Новий рік у Вінниці, можна знайти сотні відповідей. Звичайно, ви завжди можете залишитися вдома, прийняти друзів у себе або відправитися в гості, як це заведено з давніх-давен. Сімейні посиденьки - це так приємно і незабутньо! Не варто також забувати про подарунки, про які варто подбати заздалегідь, щоб не бігати по магазинах в останній момент.

Відсвяткувати Новий рік та Різдво у Вінниці можна по-різному. При бажанні завжди є можливість знайти несподіване і оригінальне місце для свята. Ресторани і нічні клуби чекають гостей, щоб порадувати їх феєричною програмою під бій курантів. Новий рік у Вінниця афіша не змусить сумувати про минулий рік, а подарує вам неймовірні моменти, які “зарядять” на позитив протягом всього року.

Новорічна програма Вінниця різноманітна. Протягом зимових канікул будуть працювати катки та атракціони, виставки і різдвяний ринок. Народні гуляння пройдуть у Центральному парку культури і відпочинку та на головних локаціях міста. Новорічні вистави у Вінниці 2019  порадують вашу малечу і додадуть святам справжньої магії.

На вулицях, прикрашених новорічною ілюмінацією, нікому не буде нудно і самотньо і перед вами більше не буде стояти проблема святкування Нового року у Вінниці!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті