Авторська презентація книги "Слоуни"

Авторська презентація книги "Слоуни"

Всі анонси від: ІнтерШик

На гостей чекає Вінниця, зустріч з автором іронічних есеїв, головні герої яких пречудові дивні створіння - слоуни. Автор одноіменної ілюстрованої книги "Слоуни" Ігор Шуров з радістю розповість про них людям, не обмеженим віковими рамками, що не втратили здатність бачити світ щирими очима.

Творчість Ігоря Шурова – письменника, художника, режисера, почалася у Вінниці – його рідному місті, де він знімав фільми в обласному клубі кінолюбителів, працюючи старшим методистом, а також був головним редактором міських газет «Тумба», «Іштар», «ВІТА».

«Слоуни» написані і видані в Києві, де зараз проживає автор. Презентація цієї книги вперше відбулася на VII Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал», який проходив в Києві з 17 по 21 травня 2017р. Книга викликала неабиякий ажіотаж і стала бестселером продаж, а також привернула увагу журналістів. Канал «1+1» зняв відеосюжет про те, як проходила презентація книги. В інтерв’ю Ігор Шуров розповів, як народжувалася книга – спочатку він створив малюнки, до яких йому захотілося написати історії. Він викладав ці малюнки з історіями в фейсбуці. Це викликало захват у його друзів. Ідея об’єднати малюнки та історії про слоунів у книгу спала на думку Наталі Бужинецькій, яка й стала креативним продюсером видання. «Я почала читати ці історії з самого початку в фейсбуці і зрозуміла, що це шедевр, це справжній діамант, і це може бути реальною книгою – яскравою, красивою та дорогою в хорошому сенсі слова. Важливо, щоб світ познайомився з Шуровим як ілюстратором та письменником».

Сам автор говорить про свою книгу мовою романтика: «Книга повинна бути зручною і приємною твоїм рукам. Як жінка і хліб. Книга повинна відкриватися на будь-якій сторінці. На кожній сторінці ти повинен бачити її очі».

Так, «Слоуни» продовжують відкриватися світу. Рідне місто автора вже чекає на його дітище. Серед друзів Ігоря Шурова багато талановитих вінничан. На презентації книги вони будуть активними учасниками програми. Режисер і актор театру ім. Садовського Григорій Сиротюк разом зі своїм театром «БУ!» презентує театральне читання уривків з книги «Слоуни». З привітанням для автора також виступить керівник театру «7 Небо» Марина Ревенко, відомий бард Віктор Байрак, Віктор Рибачук, Олександр Шемет, Олександр Немченко, Костянтин Віхров. Ведуча заходу - Наталія Бужинецька.

Ігор Шуров 12 років працював редактором і сценаристом на каналі «1 + 1» епохи Олександра Роднянського. За його сценаріями знято три повнометражні фільми:«Сьома пелюстка», «Гра в солдатики», «Фабрика щастя» (у співавторстві з українським театральним режисером і актором Григорієм Сиротюком). Все життя Ігор Шуров писав пісні, музику до фільмів, вірші, прозу. Друкувався в періодиці і збірниках. Видав три книги: «Повітря Єршалаїма», «Ритуал», «Відображення страху»(під однією обкладинкою з літератором Андрієм Орленко). Брав участь в декількох колективних виставках: Гоголь-фест, галерея на Пітерській, Музей-галерея Івана Кавалерідзе (на двох з Віктором Рибачуком) та ін. Починаючи з 2008 і до цього дня, активно займається живописом. Свій жанр називає «позажанром», але йому надзвичайно близьке «дике мистецтво» Арт-Брют. Його нова книга «Слоуни. Хроніки одного нелюдського роду з коментарями та ілюстраціями» - стовідсоткове відображення його жанру «позажанром».

Коментарі до події
Дивись інші події для відпочинку Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook