Бал негідників

У Вінницькому музично-драматичному театрі прем'єра  - вистава "Бал негідників"!

Режисер Григорій Сиротюк з командою акторів ( Жанна Андрусишена, Оксана Бандура, Єлизавета Гриценко, Марія Левченко, Олександр Радько, Максим Какарькін, Михайло Крисов, Микола Коломієць ) готують комедію «Бал негідників» за п’єсою Люка Шомара.

Люк Шомар — французький актор, кіно- і телесценарист, популярний драматург.  Відомий як режисер телесеріалів початку «нульових» («Життя прекрасне» і «Сім’я на час»).  У 90-і роки він знявся в телесеріалі «Жюлі Леско», фільмах «Сент-Екзюпері: Остання місія» і «Хованки з готівкою». Автор сценаріїв для багатьох фільмів і серіалів французького телебачення.  Є автором комедій «Велика брехня» (2009), «Мафія та ніжні почуття» (2010), «Бал негідників» (2013).  П’єси цього сценариста й актора можна побачити в багатьох театрах Франції, де їх супроводжує незмінний успіх. Набуває популярності він і в українському театрі. Зацікавився творчістю Шомара і режисер Григорій Сиротюк.

Віртуозний гумор, яскраві діалоги-пікіровки, обрана автором форма комедії положень відкривають для режисера та акторів найяскравішу палітру можливостей і фарб. 

Драматург -  Люк Шомар
Режисер-постановник, сценічний простір — Григорій Сиротюк
Пластичні етюди — з.а.України Діана Калакай
 

Дійові особи та виконавці:

  • Габріель – Єлизавета Гриценко, Марія Левченко
  • Етьєн – з.а.України Максим Какарькін, Михайло Крисов
  • Шанталь – з.а.України Жанна Андрусишена, Оксана Бандура
  • Бернар – Олександр Радько, Микола Коломієць

Вартість квитків: 200 грн

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення