Фестиваль відеоробіт на тему: «Традиції та історія виникнення свята Миколая

Фестиваль відеоробіт на тему: «Традиції та історія виникнення свята Миколая

У Вінницькій міській територіальній громаді традиційно до Дня Святого Миколая для дітей з багатодітних родин організовують різноманітні заходи. Хлопчиків та дівчаток запрошують взяти участь в онлайн Фестивалі відеоробіт на тему: «Традиції та історія виникнення свята Миколая». Творчі роботи можна надсилати до 9 грудня. Автори роликів отримають подяки та заохочувальні подарунки.

Днями стартував онлайн Фестиваль відеоробіт «Традиції та історія виникнення свята Миколая. Дітям потрібно підготувати відео, де вони розповідатимуть  цікаві факти виникнення та відзначення Дня Святого Миколая.

Тривалість відеоролика – до трьох хвилин. У роботі важливо показати творчий підхід та оригінальність сюжету.

«Традиційно до Дня Святого Миколая департамент соціальної політики Вінницької міської ради організовує заходи для дітей, які направлені на розвиток їхньої творчості. Мета Фестивалю - ознайомити малечу з історією свята, традиціями та народними обрядами, сприяти розвитку їх образного мислення та самореалізації», - розповідає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Участь у фестивалі можуть взяти діти з багатодітних сімей, які мешкають на території Вінницької міської територіальної громади та перебувають на обліку в Єдиному державному реєстрі пільговиків ВМТГ. Вікова категорія учасників – до 17 років (включно).

Також учасники обов'язково мають заповнити анкету з короткою інформацією про родину та автора відеоролика

Разом із творчою роботою та анкетою, претенденти подають до відділу організаційної роботи департаменту соціальної політики міської ради копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру пільговиків ВМТГ або посвідчення багатодітної сім'ї.

Відеороботи можна надсилати до 9 грудня на електронну адресу: [email protected].
Обов'язково потрібно зазначити ПІБ автора, адресу проживання та номер телефону. Інформацію про подання роботи необхідно  підтвердити за номером: 50-86-89.

16-17 грудня учасники Фестивалю отримають подяки та подарунки. Крім того, для них проведуть тематичні майстер-класи з виготовлення новорічного та різдвяного декору.

Також 17 грудня діти з багатодітних родин Вінницької міської територіальної громади побувають на Новорічному ранку «Я Святому Миколаю гостинно двері відчиняю» та переглянуть святкову виставу «Лисичка-сестричка та Вовк-панібрат». Заходи пройдуть у театрі ляльок.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення