Новий дизайн вінницької афіші MoeMisto.ua

MoeMisto
Автор:
MoeMisto
29 грудня 2016

Сайт-афіша MoeMisto.ua з’явився у 2014 році. З того часу ми постійно намагаємось бути зручним, швидким і цікавим способом дізнатись про усі заходи та події у Вінниці. Напередодні Нового року ми радо презентуємо оновлений дизайн сайту. Отож, як все відбувалось і що нового ми пропонуємо своїм читачам?!

Новий дизайн вінницької афіші MoeMisto.ua

Робота над новим обличчям сайту велась протягом року. Ми уважно вивчали, продумували і створювали заново кожен елемент, щоб зробити сайт сучаснішим та простішим у користуванні. 

Основне, за чим приходять користувачі на сайт - це почитати про нові заходи у Вінниці, дізнатись, що заплановано на найближчі тижні та місяці у Вінницькій афіші.

Головна мета нового сайту MoeMisto.ua - це можливість побачити та знайти усі актуальні події, які будуть у Вінниці, не зважаючи на їх кількість. Всі анонси вінницької афіші поділені на певні тематичні категорії. І відповідно, всі заходи можна фільтрувати та переглядати по напрямках, так званих "рубриках":

 •    концерти  
 •    кіно
 •    події для дітей
 •    театр
 •    навчання
 •    відпочинок
 •    спорт
 •    вечірки
 •    виставки
 •    розіграші
 •    суспільні події
 •    шопінг
 •    подорожі

Афіші з певної рубрики можна обрати у верхній стрічці.
Також наші читачі можуть переглядати події на сьогодні, на завтра і на будь-яку іншу дату, вибравши потрібний день у календарі.

Нові елементи на головній сторінці:
 1. На головній сторінці є фільтри для усіх подій: рекомендовані, безкоштовні, нові. 
  Тобто користувач може обрати за допомогою фільтрів і переглядати лише події, на які вхід вільний, або ж ті, які рекомендує редакція, або останні свіжоопубліковані афіші. 
 2. Можливість розшарити подію з головної сторінки. Зручно в один клік, не вдаючись у деталі, читач може розшарити подію у соцмережах і прочитати про неї пізніше.
   

 3. Збільшена кількість блоків. 
  На головній сторінці є блок “Популярні рубрики”, що означає, що на сьогодні анонсів у даній рубриці найбільше і саме цим розділом цікавляться зараз.

 4. Блоги, або ж цікаві статті. Все найцікавіше з вінницької афіші, огляди, тести, інтерв’ю, добірки подій - про це та інше можна прочитати саме у Блогах. На головній сторінці ми пропонуємо своєму читачеві три останньо додані статті і можливість перейти на сторінку усіх блогів, щоб начитатись досхочу.)

 5. На головній сторінці читач не побачить всі анонси одразу. Для почтаку пропонується лише 4 ряди з афішами подій. Усі ж актуальні майбутні події “ховаються” під кнопкою “Дивитись ще”, на якій вказана та кількість афіш, які опубліковані нижче.


  Які нові зміни маємо на сторінці заходу?! 
  Нове обличчя має і сторінка з анонсами події.
  Основна інформація, така як дата, час, ціна, місце проведення події відображаються вверху на сторінці. Після -  йде фото- та відеогалерея.
  Ну і детальний опис про сам захід.
  До речі, про фото. Усі фото можна переглянути на сторінці у збільшеному вигляді, клікнувши на фото.

  З нових функцій варто відмітити те, що можна додати подію до яндекс або ж google календаря.
  Також можна подивитись, хто організовує цей захід та перейти на сторінку організатора, щоб дізнатись, які ще цікаві заходи пропонуються.
  Залишились незмінними можливість коментування та лайків, які допомагають висловити читачеві своє враження про захід.

  Ну і звісно, переглядаючи одну подію, читачеві пропонується переглянути інші події по темі, анонси з даної рубрики та рекомендовані редакцією афіші.

  Ще незміним залишилось те, що кожен може ДОДАТИ ПОДІЮ на сайт самостійно!

  Ми добре попрацювали над новим сайтом, але не вважаємо свою роботу закінченою на всі 100%. Тому будемо раді отримати ваші зауваження, побажання та коментарі щодо нової версії сайту MoeMisto.ua!

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Найкращі цитати Антуана де Сент-Экзюпері, які потрібно пам'ятати завжди
Найкращі цитати Антуана де Сент-Экз... Цього року 29 червня минуло 118 років від дня народження відомого французького письменника Антуана де Сент-Экзюпері, авт...
Вінницькі мальдіви: відпочинок на озері в Черепашинцях
Вінницькі мальдіви: відпочинок на о... Якщо ви шукаєте ідеї для відпочинку, щоб і без зайвих витрат, і щоб ваш відпочинок не поступався заморським курортам з н...
Тест. Який відпочинок варто обрати цього літа?
Тест. Який відпочинок варто обрати... У Вас з'явився час, а головне - бажання змінити звичайний спосіб життя і зайнятися чимось не просто активним, а і захопл...
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook