Frank Sinatra. Вечір різдвяних хітів у Вінниці!

Frank Sinatra. Вечір різдвяних хітів у Вінниці!

Всі анонси від: Театр ім. Садовського

Різдвяний вечір з безсмертними хітами Френка Сінатри - один з найкрасивіших святкових концертів у Вінниці!

20 грудня вінничан запрошують поринути у атмосферу гарної музики та кохання. Бажаєте відчути себе у затишному колі друзів, в якому панує душевний спокій, задоволеність життям та усвідомлення унікальності моменту? Все це станеться з вами на концерті, присвяченого топ-ідолу американської музичної культури Френку Сінатрі.

Запрошуємо тебе в чарівну подорож по Америці 50-60-х років. Jingle bells, Let it snow!, Fly me to the moon, I've got you under my skin, My way і багато інших відомих композицій. Повне занурення в атмосферу американського вищого світу середини XX століття.

Святковий настрій, іскристий гумор, цікаві історії і факти з життя Сінатри - цей музичний захід безсумнівно стане незабутнім!

Ми дотримуємось усіх санітарно-епідеміологічних норм.

Frank Sinatra – людина, чий музичний внесок набагато перевищує масштабів однієї людини. Величина усього масиву його творчості порівнювана, мабуть, тільки в революційними The Beatles та Елвісом Преслі. Його пісні обожнювали мільйони людей, з ними жили, під них плакали та кохали. На його рахунку 11 премій «Греммі», один «Оскар» та ще чимало досягнень..

Сторінка заходу в соцмережах
Вартість квитків: 280 - 580 грн
 

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення