Всі анонси від: Вінницька федерація драгрейсингу та дрифту
На карті аеродром м. Калинівка, Вінницька область
Подія минула
вхід: 150 грн

З радістю повідомляємо вінничан та гостей міста, що 20 серпня на вже знайомому всім аеродромі під Калинівкою пройде Фінал Гран-прі Вінниці з авто та мото дрегрейсингу, в якому приймуть участь пілоти з усієї України.

Потужні дрегстери від 1000 до 1500 кінських сил прокинулись після зимового сну та готові показати глядачам всю накопичену потужність. Багато підготовлених машин з оновленими двигунами, вражаючих надвеликою потужністю, приїдуть на перші тести та змагання у Вінницю. Імениті пілоти, майстри спорту та Чемпіони України з’їдуться на перегони до нашого міста. Їх знову очікує боротьба із часом, нервами, зчепленням з покриттям аеродрому та адреналіном.

Як завжди, глядачі побачать не просто машини, а дійсно потужних монстрів дрегрейсингу, що спеціально будуються для досягнення швидкості до 300 кілометрів на годину.

Організатори - Вінницька федерація драгрейсингу та дріфту (VFDD) - вже отримали понад 25 заявок на участь у змаганні. На Чемпіонат планують приїхати мото дрегрейсери з Одеси, Києва, Умані та, звичайно ж, Вінниці.

Нагадаємо, що в 2012 році у Вінниці VFDD провела перші офіційні змагання з мото дрегрейсингу за Кубок федерації мотоциклетного спорту України. Того року переможцем в абсолютному заліку став вінничанин Руслан Шевчук, який назавжди вписав своє ім’я до алеї слави спортсменів. Вінничани більше знають Руслана як автоспортсмена, який приймає участь у Чемпіонаті України з дріфтингу, а також є Чемпіоном Вінницької області з авто дрегрейсингу. Тобто Руслан виступає одночасно в декількох дисциплінах: авто та мото дрегрейсингу, а також у дріфтингу. Відмітимо, що багато вінничан планує приіхати на мото драг та показати майстерність старту на телеметрії.

Тож не пропустіть - дві найпотужніші авто мото спортивні події в один день!
20 серпня найкращі авто та мото дрегстери чекають на своїх глядачів.

Вхід: 150грн. (діти до 10 років безкоштовно)