Дізнавайтеся більше про святкування дня Незалежності у Вінниці

 

День незалежності - одне з основних державних свят. Більше половини вінничан не знають, яке саме свято відзначається 24 серпня. Про це говорить опитування, в якому взяли участь 600 осіб з м. Вінниця. Згідно з цим дослідженням, тільки 49% опитаних змогли правильно назвати свято, яке відзначається в країні в цей день. Інші або вибрали неправильну відповідь, або вагалися з відповіддю. Що, втім, цілком зрозуміло. За свою недовгу історію це свято відзначалося не тільки 24 серпня. А ще багато хто плутає це свято з Днем Конституції України, яке святкують 28-го червня. Загалом, в голові у багатьох плутанина.

 Святкування до дня незалежності у Вінниці пройде гучно. Як і в минулі роки, в 2019-му з нагоди свята українців чекає один вихідний день. На цей раз це станеться 26 серпня, яке випадає на понеділок (24 припадає на суботу). У цей день по всіх містах країни пройдуть святкові заходи.
На день незалежності у Вінниці городян чекають концерти, безкоштовні екскурсії, фестивалі.
При запиті “вінниця день незалежності” на сайті MoeMisto.ua можна знайти програму святкування та події, які будуть приурочені даному святкуванню. Ми зобов'язані пам'ятати, що незалежність, це в першу чергу величезна відповідальність перед багатовіковою історією України, перед майбутніми поколіннями українських громадян. Відповідальність кожного перед самим собою

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті