Дізнавайтеся більше про традиції святкування дня студента у Вінниці

Ви коли-небудь задавалися питанням, чому Тетянин день і День студента - це фактично одне свято? Зв'язала їх докупи імператриця Єлизавета 25 січня 1755 року, коли підписала указ про створення Московського університету. З тих пір християнська мучениця Свята Тетяна, яка загинула від меча 25 січня 226 року, вважається покровителькою нового навчального закладу та студентства в цілому. В радянські роки ця традиція перервалася. Згадали про неї лише в дев'яностих, а в 1999 році в календарі з'явилося нове офіційний свято - День українського студентства. Багато в кого виникає питання: коли день студента? Адже, святкують його не тільки 25 січня, а й 17 листопада. Ми пропонуємо святкувати двічі, адже різниця полягає лише в тому, що в січні святкують день українського студентства, а в листопаді - міжнародний день студента.
Афіша день студента різноманітна. До кінця січня багато студентів вже закрили сесію, так що можна видихнути і як слід розслабитися. І навіть провести всю ніч на танцполі, як пропонують найкращі нічні клуби Вінниці. За запитом “день студента вінниця”, ви знайдете повну афішу подій до свята.
Можна прийти на молодіжний концерт, сходити на прем’єру нового блокбастера або театральну новинку. У справжніх студентів тяга до знань незнищенна, а 25 січня має просто злетіти до небес, бо в цей день часто проводять різні тренінги, семінари та майстер-класи.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення