День ВДВ у Вінниці. Святкова програма

День ВДВ у Вінниці. Святкова програма

2 серпня традиційно відзначають свято - День ВДВ. Також цього року відзначають ювілейну 25-річчницю створення високомобільних військ України.  У Вінниці також відзначатимуть ці два свята. 

Святкова програма заходів: 

  • 1 серпня
 - Напередодні свята, на стадіоні Хімік проведуть футбольні матчі між спецпризначенцями.
Такі футбольні поєдинки проводять у Вінниці вже в втретє.  Цього року родзинкою  змагання стане товариський матч збірної Сил спеціальних операцій із Національною зібрною ветеранів України з футболу.
На вболівальників  та малечучекатиме безкоштовне морозиво, подарунки, а також дитячі показові виступи бойових секцій.

• 2 серпня
 - 12:00 на Європеській площі буде офіційне вшанування пам’яті та покладання квітів загиблим у Другій світовій війни, героям Небесної сотні, учасникам АТО, а потім до пам’тника воїнам-афганцям у парку імені Горького.

 - 13:00  у центральному міському парку  (біля концертного залу “Райдуга”) відбудеться свято, на якому триватме виставка військової техніки, амуніції, зброї. Також тут працюватиме польова кухня та розпочнетья урочиста церемонія і концертна програма за участі аматорських творчих колективів Вінниці.
 

Крім того, на заході буде діяти вільна сцена, де кожен зможе виконати пісню, зіграти на інструменті чи зачитати поезію.
днак першим на сцену вийде гурт “Перевал”, який нині готує нову програму пісень, створену на реальних подіях, що відбуваються на Сході.

На святкування запршують усіх учасників бойових дій.

Коментарі до події