DOROFEEVA у Вінниці. Благодійний концерт "Сенси"

DOROFEEVA у Вінниці. Благодійний концерт "Сенси"

Всі анонси від: Театр ім. Садовського

Вперше у Вінниці Благодійний концерт DOROFEEVA з новою програмою «сенси»!
 

“Повномасштабна війна поділила життя кожного на «до» та «після» і змусила шукати нові мрії, нові цілі, нові сенси. Адже саме вони нас тримають, надихають і надають сили йти вперед – до перемоги. Я відшукала свої й втілила їх у піснях нового альбому. 
ЗАПРОШУЮ ВАС ПОЧУТИ ТА ЗНАЙТИ ВЛАСНІ СЕНСИ!


27 лютого у театрі ім.Садовського у Вінниці відбудеться благодійний концерт, метою якого є збір коштів на відбудову житла, зруйнованого ворогом.

На концерті співачка виконає пісні зі свого нового альбому: «різнокольорова», «Думи», «крапають», «у твоїй душі» і хіти, які ви давно любите.
Вперше це буде не яскраве гучне шоу, а дуже особлива атмосферна подія. Подаруйте настрій собі – і допоможіть українським родинам, що постраждали внаслідок війни.

З самого початку війни DOROFEEVA веде активну соціальну діяльність: виступає з благодійними концертами у багатьох країнах Європи, долучається до соціальних ініціатив і створює благодійні проєкти, підтримує українських біженців по всьому світу, популяризує українську культуру та привертає увагу до важливості збереження української культурної спадщини.

Чому варто піти на концерт DOROFEEVA У Вінниці?

  1. Справжня зірка сучасної української музики.
  2. Нова програма «Сенси»: головні хіти і пісні нового альбому артистки.
  3. Важливий внесок у благодійну справу.

Вартість квитків: 590 - 1190 грн
Коли: 27 лютого 19:00
Де: Театр Садовського

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення