Екскурсії підземеллями та катакомбами храму Діви Марії Ангельської у Вінниці

Екскурсії підземеллями та катакомбами храму Діви Марії Ангельської у Вінниці

Вінницькі катакомби гарантують безпечну подорож віками історії, познайомлять з історією релігійної пам’ятки, хитрощами та значеннями символів, які вас оточуватимуть, а ще розкажуть, чим відрізняються підземелля та катакомби.

Екскурсіїї Вінницькими підземеллями розпочали проводити ще у 2016 році!

У вересні 2016 року місцеві брати капуцини у Вінниці, відсвяткували 270 річницю прибуття братів до нашого міста!.
Капуцинів до Вінниці запросив тодішній «мер» - староста Людвік Каліновський. Він став фундатором, тобто спонсором будівництва храму і монастиря. Перший камінь у фундамент був урочисто покладений 14 вересня 1745 року. Через рік, 21 вересня 1746 року, приблизно о 16 годині, до Вінниці прибули троє перших капуцинів, щоб залишитися тут на століття.

На честь свята всі бажаючи могли переглянути фільм про монастир, послухали орган, а отець Костянтин Морозов презентував своє історичне дослідження «І він буде вам свідком». Архітектор та краєзнавець Євген Совінський підготував до свята модель монастиря.

Найбільш наполегливі змогли у той день пройтись екскурсією по спорудах та підземеллях монастиря. Відтоді екскурсії стали постійними, а всі секрети з життя обителі розповідає знаний вінницький історик Олександр Федоришен. Потрапити на екскурсію можна трьома шляхами:
► Замовити екскурсію за телефоном 0631003325, 0686415996 чи на сторінці Вінницькі катакомби. З замовником ми регулюємо час, щоб розминатися з службами в храмі і підземеллях (такі теж є). Найкращий час для відвідання - це перша половина дня в будні дні, бо тоді нічого не відбувається і є шанс потрапити всюди без перешкод. Храм працює з 8 ранку до 20.00 вечора. Групи проводимо від 9 ранку до 19.00.

► Доєднатися до існуючої групи, якщо така існує і є вільні місця, а вам «потрібно зараз, бо ми їдемо». Буває, що групи збираються стихійно за кілька годин. (про наявність груп дізнаватись за телефонами)

► Прийти за оголошеннями, які ми публікуємо на нашій сторінці (це всього 5% всіх екскурсій, краще замовляти). Замовити екскурсії можна за телефонами: 0631003325, 0686415996. На них є ще Viber, тому приймають за дзвінками і за повідомленнями. Або можна написати в приватні повідомлення на офіційну сторінку Вінницькі катакомби.
Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/Podii/vidnovili-ekskursiyiyi-do-pidzemel-yak-zamoviti-ta-yaki-umovi-pid-chas-11071877.html
Тривалість екскурсії: трихи більше години.
Вартість квитків: 50 грн. - дорослий, 40 грн. - студентський, 30 грн. - учнівський.
Формат екскурсії - благодійний.
Відвідини цього маршруту - Ваша пожертва на процес подальшої реставрації, дослідження катакомб та повернення минулої величі історичній пам'ятці.
Записатись на екскурсію можна за телефоном: 063 100 33 25, 068-641-59-96

 

Умови роботи під час карантину:
 • Екскурсоводи працюють лише в масках (говорити в них незручно, але що зробиш).
 • В екскурсовода з собою обов’язково є санітайзер, яким бажано користатися.
 • Відвідувачам з собою необхідно мати: індивідуальні засоби захисту в приміщенні (маску і по можливості рукавички); легеньку куртку чи кофту, бо під землею можна добряче освіжитися; ліхтарики (на телефоні підходять); одягати зручне взуття.
 • Кількість людей в групі не може перевищувати восьми відвідувачів плюс екскурсовод та супроводжуючий.
 

Коментарі до події (6)
 • Оксана 01 Серпня

  Ми були на цій екскурсії місяць птому, ціна на сайтті 30-50 грн, а з нас взяли по 70 грн. То де правда?
 • Mikołaj Danilov 08 Вересня

  Странная организация экскурсий, звонишь, тебе говорят время следующей экскурсии, приходишь, там уже организованная группа, с ними нельзя, телефоны уже не отвечают
 • Mikołaj Danilov 08 Вересня

  Странная организация экскурсий, звонишь, тебе говорят время следующей экскурсии, приходишь, там уже организованная группа, с ними нельзя, телефоны не отвечают.

  Mariia Kuriacha Mikołaj Danilov 04 Червня

  Просимо вибачення. Ми проводимо екскурсії на замовлення груп/колективів і дійсно до них не можна доєднувати за кількістю, можуть бути індивідуальні екскурсії на замовлення або збірна група, в яку можна приєднатися. Екскурсоводи та адміністратор, що відповідає на дзвінки є волонтерами, що змушені працювати в інших місцях для свого забезпечення, а екскурсії проводити в вільний час, тому існують проблеми з повноцінною комунікацією. З приводу відвідин можна писати в особисті повідомлення офіційної екскурсійної сторінки "Вінницькі катакомби": https://www.facebook.com/vincatacombs/
 • Olena Prisyazhna 13 Травня

  Цікавить екскурсія 25 травня. Група:діти+дорослі. Можливо дві групи, бо нас багатенько. Лубни, Полт.обл. Телефони не відповідають о997760010

  Mariia Kuriacha Olena Prisyazhna 04 Червня

  Телефони дійсно змінились. З приводу організації екскурсій звертайтеся на офіційну сторінку:
  https://www.facebook.com/vincatacombs/
  063 100 3325, 0689406876, 0976980001
Отримуйте
регулярні оновлення