Дізнавайтеся більше про нічний клуб Feride plaza у Вінниці

У нічному клубі “Feride Plaza”, який починає свою роботу трохи раніше за інших (о 22:00), можна пити коктейлі і танцювати під мешап. Бар - основна тематична і анімаційна зона, в якій проходять клубні вечірки, зустрічі гостей і знайомство з атмосферою “Feride Plaza”. У клубі встановлена ​​потужна саунд система, щоб ви відчували всі відтінки музики. Також є великий концертний майданчик, на сцені якого можна побачити вітчизняних та зарубіжних зірок на кшталт Pharaoh. Там же проводять корпоративні заходи і банкети.

Відмінною особливістю і фірмовою фішкою “Feride Plaza” є щотижневі тематичні вечірки, найрізноманітніші і незабутні. У скарбничці клубу вже більше сотні барвистих і яскравих заходів, кожен з яких стає для відвідувачів невеликим святом. Ви можете подивитися перелік вечірок на сайті MoeMisto.

“Feride Plaza” - це ваш ключ, візьміть його, відкрийте двері і насолоджуйтеся розкішним інтер'єром, неупередженим сервісом, цікавими і незнайомими поглядами, ритмічною і рідкісною музикою, відсутністю стандартів і безмірним креативом, який відкриває нову еру нічного життя Вінниці.

Тут Ви зможете насолодитися:
• затишною атмосферою;
• фірмовою кухнею;
• авторськими коктейлями;
• вечірніми та нічними концертами, дискотеками;
• живим звуком;
• WI-FI.

Розташований нічний клуб у Вінниці по вулиці Пирогова 23-А. Зателефонувати для отримання інформації чи бронювання столиків можна за номером телефону: (063)-299-44-88

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення