Фестиваль “Air Fest”. Програма Аірфест

Фестиваль “Air Fest”. Програма Аірфест

Мультидисциплінарний фестиваль-альтернатива сучасного мистецтва “Air fest” після двох-річної перерви все ж таки відбудеться‼
Фестиваль пройде з 29 по 31 жовтня у Вінниці на території колишньго кінотеатру "Росія" і матиме декілька напрямків: театральний, музичний, візуальний, освітній, а також матиме дитячу і нічну програми.

AIR FEST 2021– це про Вінницю як активного гравця на культурній мапі країни та всього світу. Про Вінницю, яка через мистецтво здобуває собі нове «повітря», нові змісти для повсякденного життя.

ПОВНА програма фестивалю сучасного мистецтва AIR Fest Vinnytsia

Коли: 29 - 31 жовтня
Основна локація - Кінотеатр Росія (вул. Соборна 4)

Де на вас чекає понад 40 подій за такими програмами:

  • ☁️ Театральна
  • ☁️ Візуальна
  • ☁️ Музична
  • ☁️ Літературно-освітня
  • ☁️ Перформативна

ПРО ПОДІЇ

29-31 жовтня у Вінниці відбудеться AIR Fest Vinnytsia – мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва.

Фестиваль – це платформа колаборацій великої кількості потужних креативних людей. Художники, музиканти, перформери, поети, актори, режисери, кіношники, культурні драйвери, мислителі, діджеї, медіа артисти, розробники новітніх технологій – коло дуже велике і всіх не ідентифікуєш. Але спільне у всіх – це рух творчості у грудях та думках, а також готовність діяти.

Кожен, хто доєднується до фестивалю, створює свою частину великого світу AIR Fest Vinnytsia, привносить свої вміння в одне спільне творче середовище. Цього року основною локацією фестивалю стане територія колишнього кінотеатру "Росія" (тепер "Європейський дім") – і знову все перетвориться у сюрреалістичну магію, де ніколи не знаєш, чого очікувати за кутом і ніби постійно подорожуєш між вимірами різних реальностей.

Якщо у 2018 та у 2019 роках відбулись повноформатні фестивалі за підтримки команди Гогольфесту, то у 2021 році розпочнеться самостійний міський фестиваль AIR Fest Vinnytsia, підготовлений повністю командою вінницьких організаторів. Новий формат фесту відбудеться на декількох абсолютно нових локаціях в центрі міста. Всього буде понад 40 мистецьких подій – вистави, концерти, інсталяції, виставки, майстер-класи, лекції, кінопокази, арт-вечірки!

Трохи про Програму AIR Fest Vinnytsia 2021:

Театральна програма – це 2 потужні і зовсім не характерні для Вінниці вистави. Спеціально буде обладнано театральну сцену в коледжі культури і мистецтв ім. Леонтовича. Одним з проектів театральної сцени буде музично-театральне дійство "СТУС. Перехожий" – вистава від театру ДАХ. Ця подія покликана нагадати містянам про таку видатну особистість нашого міста як Василь Стус.

Другою подією театральної програми буде сучасний одноактний балет "Ми / Паперові тигри" від baza.art people. Уже відомий і звичний тандем двох хореографів - Катерина Водзянська і Анатолій Водзянський - цього разу розширює свої межі, висловлюючи асоціації, пов'язані з темою сновидінь, за допомогою руху.

Перформативна програма - два крос-секторальні перформативні проекти створені навколо питань "Як наблизитися до розуміння себе? Де шукати ключ?".

Проекти втілюються на межі поєднання сучасних технологій (Антон Мігунов), режисури пластики, роздумів та хореографії (Гліб Зельгін MŌN), живої музики (Костянтин Бушинський) та сценографії (Олександр Нікітюк).

Це трансцедентальні пригоди всередину та крізь : Себе, Простір, Час та Суспільний Досвід.

Візуальна програма - згідно загальної концепції «AIR Fest Vinnytsia», що виділяє особистість, її значення, вагомість в житті та розвитку міст, візуальна програма пропонує дослідити особисту оцінку мистецького впливу саме учасників програми, художників, через авторську презентацію персональних проектів. Назва програми «I am» (Я), підкреслює важливість розгляду теми крізь призму персоніфікованого досвіду та виділяє кожного, як окремий важливий важіль загального процесу. Програма представляє серію авторських та групових проектів сучасного мистецтва художників з різних міст України.

Музична програма - учасниками Головної сцени буде український жіночий театрально-музичний гурт, що виступає в жанрах «фрік-кабаре» і театрального перформансу, наші улюблені і скажені Dakh Daughters. А також п’ять виступів українських сучасних топових виконавців.

Нічна програма – дифузія жанрів, де можна почути стільки непередбачуваної музики, що вистачить рефлексувати до кінця зими. На цей раз діджеї нічної програми не тільки гратимуть музику, але й будуть створювати візуальний супровід власних виступів за допомогою VJїнгу.

Літературна програма – основою якої є людино-центрична концепція - особисте сприйняття мистецтв, трансперсональний досвід, складність передачі особистого досвіду зсередини назовні і мистецтво та освіта, за допомогою яких ми вчимося транслювати себе у всесвіт, а також сприймати цей всесвіт уважно і обережно.

Літературна програма є наскрізною реалізацію загальної концепції і складається з декількох напрямів - прози, поезії та музичного супроводу, який значно посилює індивідуальний контакт публіки з автором і поглиблює переживання індивідуальних досвідів слухачами.

Одні з учасників літературної програми - Тарас Прохасько і Микола Доляк. Івано-Франківский письменник та Вінницький музикант створили спільний проект "Так але" і "Але не так". Що за магію вони створили, ви дізнаєтесь на одній з локацій фестивалю.

Site-specific програма - це проекти, які створюються спеціально під конкретне місце - ці проекти не можливі в іншому місті, тому що створені під контекст локації. Програма фестивалю міститиме 2 спецпроекти. Один з яких відбуватиметься в Підземеллі капуцинів під Костелом святої Діви Марії Ангельської. Спецпроект передбачає використання новітніх технологій, які переплітатимуться з історичним місцем. Багато не розкажемо, щоб було цікаво, але скажемо, що будуть проектори, доповнена реальність і гострі відчуття. 


Вартість квитків: 
Абонементи на всі події фесту (окрім театральної програми)
- 400 грн.
Одноденні квитки – 250 грн.
Квитки на оперу Стус: Перехожий https://airfest.vn.ua/operastus

Квитки на балет Ми/Паперові тигриhttps://airfest.vn.ua/balet

❗️Окрім абонементів, вхід відвідувача на фестиваль можливий з дотриманням БОДАЙ ОДНІЄЇ з цих опцій:

1) Показати сертифікат вакцинації (зелений або жовтий, якщо не встигли зробити другу дозу або вона не підтягнулась у Дії)

2) Показати дійсний ПЛР-тест (якому не більше 72 годин на початок проведення події)

3) Пі році дписати на вході документ: заяву-зобов'язання, що відвідувач відповідає за свою присутність на події і є здоровим

Перебування на всіх подіях та локаціях фестивалю можливе за умов використання відвідувачами захисних масок та температурного скринінгу.

👃🏼 Дихай вільно. Все в повітрі!

Організатори фестивалю: Вінницька міська рада та Мистецьке об’єднання «ПЛАЙ»

Як проходив Фестиваль у 2019 році дивись тут: 


 

ДЕ? 

  • ВУЛ. СОБОРНА 4 - КІНОТЕАТР "РОСІЯ"  
  • ВУЛ. С.ПЕТЛЮРИ 40 - ВІННИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ІМ. М. Д. ЛЕОНТОВИЧА
  • ВУЛ. СОБОРНА 12 - ПІДЗЕМЕЛЛЯ КАПУЦИНІВ (SITE-SPECIFIC ПРОЕКТ)
  • ВУЛ. С.ПЕТЛЮРИ 24 - КОЛИШНІЙ ПОШТАМТ (SITE-SPECIFIC ПРОЕКТ)
  • ВУЛ. СОБОРНА 24 ТРЦ SKY PARK, 8 ПОВЕРХ - CHERDAK

КОЛИ? 29-31 жотня

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення