Фестиваль «Дні Японії» у Вінниці

Фестиваль «Дні Японії» у Вінниці

Фестиваль «Дні Японії» цього року завітає до Вінниці!
У перші вихідні листопада місто прийматиме у себе один з наймасштабніших заходів у рамках Року Японії в Україні – фестиваль «Дні Японії у Вінниці».

Мета фестивалю: ознайомити жителів Вінниці та гостей міста з багатою японською культурою у всіх її проявах: література, музика, мистецтво, спорт, організація бізнесу.

На гостей фестивалю чекають:
 •  
демонстрації японських бойових мистецтв, а також таких прикладних мистецтв, як ікебана та чайна церемонія у виконанні єдиних в Україні офіційних представників найстаріших японських шкіл;
 • концерт неперевершених японських артистів;
 • лекції про освіту, інновації, подорожі та культуру;
 • майстер-класи з каліграфії, оріґамі, мистецтва декоративної упаковки і не тільки.
Крім того, у місто вперше одночасно завітають виставки колекційного японського одягу, ляльок, каліграфії, ремісничих виробів, гравюр, кераміки, це вже навіть не згадуючи про численні фотовиставки. 

Ви тільки уявіть - 6 локацій, більше 20 майстрів, не менше 50 учасників, десятки активностей – кожен знайде щось до смаку. 
Протягом фестивалю вінничан познайомлять з багатою японською культурою у всіх її проявах: література, музика, мистецтво, спорт та навіть організація бізнесу. На святкування до Вінниці також завітає Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі.
Фестиваль проводитиметься за підтримки Посольства Японії в Україні та Вінницької міської ради.

Вхід на фестиваль вільний!
Сторінка заходу на Facebook

Коментарі до події
Дивись інші події для відпочинку Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook