Фестиваль ремесел «Дунстан»

Фестиваль ремесел «Дунстан»

19 травня 2019 року в селі Стадниця біля Вінниці відбудеться фестиваль ремесел «Дунстан». Фестиваль ремесел має назву на честь святого Дунстана, покровителя ковалів і ювелірів, та відбудеться у день, коли його вшановують.

До завдань фестивалю входить: збереження і розвиток традиційної народної культури, підвищення інтересу до роботи майстрів-ремісників, розвиток туризму, зміцнення творчих і економічних зв'язків між регіонами, виявлення нових яскравих імен в сфері народних ремесел.

В рамках фестивалю буде працювати виставка-продаж «Ярмарок майстрів», пройде низка майстер-класів для дітей і дорослих. На очах учасників фестивалю ремісники будуть створювати свої вироби, які відразу можна буде придбати.

На гостей фестивалі чекають різні конкурси та майстер-класи:

  • ковалі. Художня ковка, вироби з металу;
  • ювелірне мистецтво. Карбування;
  • гончарне ремесло;
  • вироби з дерева;
  • декоративна обробка каменю;
  • плетіння з різних матеріалів;
  • розпис по дереву;
  • забуті ремесла.

На території фестивалю будуть організовані місця для харчування, фотозони та дитячі ігрові майданчики. В ході фестивалю відбудеться реконструкція лицарських боїв, виступи музичних колективів та виставка ландшафтних інсталяцій «Таємниці Гластонбері». Також, на березі мальовничого озера, яке знаходиться поблизу до місця проведення фестивалю, буде організований квест «Екскалібур. Меч короля Артура».

Здійсни незабутню подорож у минуле! Відчуй сімейні традиції давнини!

Програма фестивалю ремесел «Дунстан»:

12:00 – 20-00 Виставка-продаж «Ярмарок Майстрів» та майстер-класи з народних ремесел.
14:00 – 14-20 Урочисте відкриття.
14.30 – 16.00 Лицарський турнір «Кубок Короля Артура» за участі Ольги Грабовської, переможниці чемпіонату з історичного середньовічного бою "Битва націй 2018».
16-30 – 17-30 Виступи дитячих творчих колективів (середньовічні інструменти).
17-30 – 18-30 Концерт фолк-гурту «Бурдони Черна» (унікальній український гурт, який виконує середньовічну, скандинавську, ірландську та іншу музику у сучасних обробках).
18-30 – 19-30 Майстер-класи з середньовічних музичних інструментів від «Бурдони Черна».
19-30 – 20-30 Турнир лучників.
20-30 – 21.00 Урочисте закриття (нагородження переможців конкурсів, лицарська смолоскипна хода).

Умови участі у фестивалі ремесел «Дунстан»:

  • Срібний квиток: – Включає шоу-програму– лицарські бої, виступи музичних колективів, виставка ландшафтних інсталяцій. Доступ в зони «Ярмарка Майстрів» та «Майстер-класи».
  • Золотий квиток: – включає шоу-програму та участь в одному майстер-класі на вибір: ковальство, гончарство, плетіння із рогози, ювелірна справа, валяння із шерсті, іграшки із деревини.
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення