Фестиваль ремесел «Дунстан»

Фестиваль ремесел «Дунстан»

19-20 вересня відбудеться другий всеукраїнський Фестиваль ремесел «Дунстан». Захід вперше проводитиметься в онлайн та офлайн форматах на території Центру ремесел «Дунстан» у селі Стадниця (6 км від Вінниці).

Фестиваль носить ім'я покровителя ковалів, ювелірів та музикантів – святого Дунстана,  який жив у X столітті у британському місті Гластонбері.  
Фестиваль має назву на честь святого Дунстана, покровителя ковалів, ювелірів та музикантів, який жив у Британії за часів Середньовіччя.

На фестивалі вам пропонується:

  • 16 майстер-класів з народних ремесел та кулінарії;
  • шоу середньовічного бою;
  • екскурсія до музею середньовічної Британії;
  • інтерактивна гра «Ремесла України»;
  • ігри та концерт старовинної музики.


Фестиваль проходить за підтримки Українського культурного фонду. Генеральним медіа-партнером Фестивалю виступить медіа-корпорація "RIA" – зокрема, видання "20 хвилин".

Умови участі у Фестивалі ремесел «Дунстан-2020»:

1. Онлайн-формат – безкоштовно, потрібно підписатися на Ютуб канал Фестивалю - https://www.youtube.com/c/dunstanfest?sub_confirmation=1
2. Офлайн-формат – відвідування Фестивалю на території Центру ремесел «Дунстан» у Стадниці:

- Срібний квиток - 150 гривень за день. Доступ на локації: музей старовинного британського містечка Гластонбері, лицарські бої, середньовічні ігри (ходулі, гойдалки, бій мішками на колоді, командні лижі, атракціони "Середньовічний лабіринт" та "Лицарський приціл" ), майстерні ремесел та ярмарок творчих виробів.

- Золотий квиток - 250 гривень за день. Всі можливості за срібним квитком, а також посвята у лицарі,  майстер-класи із стрільби з луків та карбування монети святого Дунстана (монета залишається на згадку про фестиваль).

Участь у майстер-класах з народних ремесел оплачується додатково.
Для груп, кількістю менш ніж 10 осіб – квитки можна придбати в онлайн за допомогою сервісу “Карабас“ - https://s-stadnicya.karabas.com/festival-remesel-dunstan-1
Для груп, кількістю більше 10 осіб,  з метою запобігання черг, просимо телефонувати щодо придбаня квитків та замовлення майстер класів за тел. +38 (066) 453-09-63, +380675997973 
Відео-анонс фестивалю                                                                                                                            Нагадаємо, що минулого року фестиваль проходив 19 травня у селі Стадниця біля Вінниці. На території фестивалю були організовані місця для харчування, фотозони та дитячі ігрові майданчики. В ході фестивалю відбувались реконструкція лицарських боїв, виступи музичних колективів та виставка ландшафтних інсталяцій «Таємниці Гластонбері». Також, на березі мальовничого озера, яке знаходиться поблизу, був організований квест «Екскалібур. Меч короля Артура».
Згадаємо, як це було минулого року:


Ознайомитися з детальною програмою Фестивалю ремесел «Дунстан» та пройти реєстрацію можна за посиланням – https://dunstan.org.ua/dunstan-crafts-festival/ .

Слідкуйте за новинами у соціальних мережах:

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення