Фіксі-шоу "Рятівники Часу"

28 грудня з 18:00
Організатор: Будинок офіцерів
Вартість квитків: 100 - 250 грн
Фіксі-шоу "Рятівники Часу"
28 грудня 2016
з 18:00
Організатор: Будинок офіцерів
Вартість квитків: 100 - 250 грн

Напередодні Новог року у Будинку офіцерів відбудеться грандіозне дитяче новорічне шоу  - вистава "Фіксі-шоу - Рятувальники Часу".

Вистава запланована на 28 жовтня. 
Початок о 18:00
Місце проведення: Будинок офіцерів
Вартість квитків: 100 - 250 грн

Герої мультиплікаційного серіалу «Фіксікі», які полюбилися мільйонам: Фаєр, Верта, Шпуля і Ігрек, а також Сімка, Нулик і ДімДімич - збирають всіх допитливих хлопців на Новорічні Пригоди!

Головна новорічна прем'єра! Нові герої мультиплікаційного серіалу «Фіксікі», які полюбилися мільйонам: Фаєр, Верта, Шпуля і Ігрек, а також Сімка, Нулик і ДімДімич - збирають всіх допитливих хлопців на Новорічні Пригоди!
 
«Фікс-ШОУ. Рятувальники часу! »- Інтерактивний спектакль-« хепенінг », який дозволить кожній дитині взяти участь в дивовижні пригоди Фіксікі прямо під час вистави. Ви миттєво схопитеся за планшет або телефон, адже це - НОВЕ єдине в Україні ліцензійне шоу від творців мультфільму.
 
Гіперреалістичність герої понад два метри заввишки, втілені творцями серіалу в технології 3D-принт. Навіть голоси Фіксікі - справжні, вони говорять на сцені так само, як на екрані. Дивовижні декорації і спецефекти порадують всіх без винятку.

Не пропусти!)

Більше подій від організатора: Будинок офіцерів
Розповісти друзям
Дітям у Вінниці! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp