Фотовиставка Coassociativity / Міла Шевченко та Данило Проскурін (Київ)

Фотовиставка Coassociativity / Міла Шевченко та Данило Проскурін (Київ)

Проект Coassociativity складається з серії чорно-білих фотографій та кольорових картинок, виконаних у змішаній техніці. Всі роботи, що входять до проекту було зроблено протягом карантинного року художницею Мілою Шевченко та фотографом Данилом Проскуріним (Київ).

Частиною проекту є цикл робіт отриманих шляхом накладання на чорно-білу фотографію відсканованого акварельного малюнку (цифровий бутерброд) в телефонному редакторі Snapseed. Для Данила, що в основному фотографував людей, ця взаємодія стала можливістю подивитись на свої світлини не як на фінальний, але як на проміжний результат, як на підґрунтя для подальшої творчості. Для Міли це був новий досвід відштовхуватись в абстрактному малюнку від абсолютно конкретних предметних зображень, при цьому не копіюючи, навіть не трансформуючи їх живописними методами, а використовувати початкові зображення в якості первинного поштовху. В результаті важко сказати, чого в роботах більше: фотографії чи акварелі.

Чорно-білі фотографії можна розглядати, як доповнення цього циклу: деякі з них були використані безпосередньо, інші, фактично, є автопортретами митців, виконаними під час роботи над ним.

Коли: 24-25 липня
Де: Archiclub / Vinnytsia вул. Магістрацька 80
Сторінка на Фейсбук

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення