Гурт "Антитіла". Тур «Все красиво» у Вінниці

Подія минула
Вартість квитків: 100-220
Гурт "Антитіла". Тур «Все красиво» у Вінниці
Подія минула
Вартість квитків: 100-220

Гурт «Антитіла» знову готовий зібрати близьких і рідних людей у Вінниці. І заспівати. Разом! Про нас, про кожного з нас.
«Антитіла» везуть свою музику Україною. Масштабний тур на підтримку останнього четвертого альбому «Все красиво» охоплює 20 міст України.
Нове потужне і яскраве музичне шоу гурту «Антитіла» вінничани та гості міста побачать 4 березня о 19.00 у Будинку офіцерів.

Вартість квитків на концерт - всього 100-220 гривень. 
Квитки ви вже зараз можете придбати у касах Вінницького театру імені Садовського і Будинку офіцерів, на сайті http://bilet.vn.ua/ та за телефоном безкоштовної доставки квитків: (0432)57-55-55.

На концерті окрім пісень з останнього альбому «Все красиво», прихильники гурту обов’язково почують всі найкращі пісні за весь час існування гурту, а також зможуть одними з перших оцінити кілька музичних прем’єр.

Новий день змушує до дій. Атака подій і смислів, щосекунди... Шум навколо і всередині. І, якщо чесно, то іноді одне бажання. Натиснути на паузу. Видихнути. І змінити шум на трек. І щоб зазвучав... Знайомою мелодією і чесними словами. До мурах, до безмежного всесвіту у грудях, - говорить про новий тур лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

Організатор вінницького концерту гурту "Антитіла" - компанія "ВІННИЦЯКОНЦЕРТ".
Пригощає студія-бар "City".

Більше подій від організатора: Компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ»
Розповісти друзям
Концерти у Вінниці! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp