Гурт The Hypnotunez у Вінниці

Гурт The Hypnotunez у Вінниці

22 грудня у Вінницю з концертом завітають майже "зірки", адже тепер, після успішної участі у телевізійному шоу Х-фактор", вони вони відомі на всю Україну. Експресивні, унікальні, зовсім неперебачувані - колектив The Hypnotunez!

Гурт The Hypnotunez співає у стилі джаз-панк та свінгкор, об’єднавши ці та інші музичні напрямки у свій власний стиль під назвою шаут-свінг (shout-swing).У своєму рідному місті гурт The Hypnotunez виступить на сцені Вінницької обласної філармонії в рамках циклу концертів «Джаз у моєму місті»!
Концерт запланований на 22 грудня. Початок о 18:30
Такої гіпно-напруги давно не бачила камерна філармонійна сцена та її відвідувачі!

Гурт The Hypnotunez був створений у Вінниці у 2013 році. Все розпочалось з задумки лідера гурту - Гера Луідзе, який і почав збирати свою команду однодумців. Назва гурту походить від «hypno-», що в українській мові відповідає компоненту «гіпно-», і «tune» — мелодія, мотив. 
Цього року колектив потрапив на телевізійне шоу від каналу СТБ - Х-фактор-7 і став джокерами проекту, що означає - працювали без наставника та тренера. Але популярність серед глядачів довела колектив до 5-ки найкращих серед цьогорічних учасників. 

Склад гурту: 

  • Гера Луідзе — контрабас, вокал
  • Тимур Ахтамов — саксофон
  • Сергій Суздальцев — ударні
  • Олег Прокопчук — гітара
  • Володимир Лінник — тромбон

Вартість квитків на концерт The Hypnotunez - 50-80 грн
Не прпусти! 22 грудня, Сцена обласної філармонії. Початок о 18:30 

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook