Дізнавайтеся більше про святкування Halloween у Вінниці

Щороку, напередодні Дня усіх святих, 31 жовтня, люди святкують наймоторошніше міжнародне свято – Хелловін. Походить воно з кельтських племен, які вважали, що саме цього дня відкривалася грань між світом живих і мертвих, тому злі духи поверталися на землю. Для того щоб вони зжалились над ними стародавні племена, запалювали вогнища і приносили ії пожертвування.

Хелловін святкують в Україні досить недавно, але це свято вже встигло набути свого особливого значення. На Хелловін 2019 Вінниця зануриться до «потойбічно-моторошного світу». Чимало закладів по місту будуть прикрашені традиційними символами цього свята – палаючими гарбузами або світильниками Джека. Це символ неприкаяних душ, що блукають по землі.

31 жовтня на Halloween у Вінниці ви матимете можливість досхочу розважитись та відчути спарвжню атмосферу традиційного свята. Зокрема, відсвяткувати цей день на костюмованій вечірці на ковзанах, долучитися до інтелектуально-розважальної гри «Halloween quiz», відвідати «Свято гарбуза» або Helloween по-українськи, де «приміряєте на себе» лячний аква-грим та закарбуєте це у своїй пам’яті на професійних фотознімках від фотографа та багато іншого. Також у нічних клубах міста на вас чекатимуть тематичні вечірки на Хелловін у Вінниці!

Якщо ви ще не вирішили як незабутньо провести "Хелоуин 2019 в Виннице", то сайт MoeMisto.ua вам у цьому допоможе. Тут ви зможете знайти розваги на будь-який вік та смак. Тому обирайте найкращі моторошні костюми і стежте за сайтом аби не проґавити топові розваги!

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення