Кубок Європейських чемпіонів з хокею на траві

Кубок Європейських чемпіонів з хокею на траві

Вже втретє у Вінниці відбудеться Кубок Європейських чемпіонів з хокею на траві. 
Змагання відбудуться з 2 по 5 червня. 

Як запевняють організатори змагань, Вінниччина має належну спортивну базу для організації та проведення чемпіонату високого європейського рівня і запрошують всіх охочих прийти та підтримати команди у цих змаганнях.

«Дійсно, це є велика відповідальність для всього нашого регіону, аби якісно провести змагання високого міжнародного рівня. Звісно, це все не просто так. Адже у Вінниці збудовано чудовий хокейно-легкоатлетичний стадіон, а також, нещодавно, Вінниччину відвідав представник Європейської федерації хокею на траві Девід Фольскамп, який позитивно оцінив роботу з підготовки до чемпіонату. Варто відзначити, що у Вінниці створена відповідна потужна база для даного виду спорту, який розвивається шляхом відкриття спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з хокею на траві. І, на сьогодні, велика кількість дітей з задоволенням навчається у цій школі. Але на цьому розвиток даного виду спорту не зупинився, а натомість активно поширився районами області», - зазначив заступник начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Олійник.

Коментарі до події
Дивись інші спортивні події Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
10 оригінальних ідей як відсвяткувати День Святого Валентина у Вінниці
10 оригінальних ідей як відсвяткува... День Святого Валентина також називають Днем усіх закоханих. Свято є неофіційним і не є вихідним, проте активно відзначає...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook