Хор Верьовки. «Пісні та танці народів світу»

Хор Верьовки. «Пісні та танці народів світу»

Всі анонси від: Компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ», Будинок офіцерів

Хор! Балет! Оркестр!

Пісні і танці!

Краса і традиції України та дружніх країн!

Все одразу і лише найкраще побачать вінничани у суботу, 26 лютого, о 19.00 у Будинку офіцерів на великому концерті славетного Хору Верьовки!

Приголомшлива концертна програма «Пісні та танці народів світу» вразить неймовірними трюками і хореографічними постановками, новими розкішними костюмами, грою віртуозною оркестру і бездоганним співом хору!

Буде фантастична краса, яку дійсно варто побачити!

Окрім колоритних танців різних регіонів України на сцені оживуть кримськотатарські, а також народні танці Угорщини, Словаччини, Румунії, Молдови, Азербайджану, Ізраїлю та багатьох інших країн, у яких неодноразово за 79 років виступав знаний і любий в усьому світі Хор Верьовки!

- Цей концерт буде вражаючою феєрією і справжньою навколосвітньою подорожжю! Захват гарантуємо кожному глядачу! – обіцяють організатори гастролей – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Квитки на концерт (від 230 до 490 гривень) купуйте собі і рідним на сайтах https://afisha.vn.ua і http://bilet.vn.ua.

Зверніть увагу: саме на цих сайтах ви можете замовити офіційні квитки за кошти програми «єПідтримка», які отримують всі, хто вакцинувався.

Також квитки вас чекають у всіх касах «Афіша Вінниці»: у «Магігранді» (2й поверх), Будинку офіцерів, театрі ім. Садовського, Вінницькій філармонії, «Універмазі», креативному просторі «Артинов», рок-магазині «Мобі Дік» («МК Центр», 3й поверх), центрі розвитку «Origami» (Константиновича, 35), магазинах «Rock-n-Roll» (ТРЦ «Квартал», 2й поверх) і «Aladdin» (ТЦ «Plaza Park», навпроти «Сільпо» і ТЦ «Barbara», навпроти «ГРОШ»), «CHERDAK» (ТЦ «SkyPark», 8й поверх) і тур-клубі «Бідняжка».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (098)101-00-63, (093)101-00-63.

Кожен концерт Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки – це незабутнє видовище, яскраве диво, яке заворожує слух і зір.

Глядачі весь час вагаються, чому віддати перевагу: бездоганному хору, дивовижним танцям, віртуозному оркестру чи пречудовим костюмам. 

Фаворитів і кращих з-поміж найкращих артистів обрати дійсно важко!

Нечувані звуки, небачені рухи і неземні кольорові гами викликають беззастережне захоплення всіх присутніх!

Красиво і ніжно артисти ніби торкаються найпотаємніших струн душі, презентуючи високе народне мистецтво на найвищому рівні!

Заснований у важкий воєнний час, у 1943 році, видатним педагогом, хоровим диригентом і композитором Григорієм Верьовкою, хор здобув світове визнання і щиру любов публіки.

Саме у Хорі Верьовки розпочинали свій творчий шлях музичні легенди Ніна Матвієнко, Ольга Павловська, Алла Кудлай та багато інших чудових співаків.

І сьогодні у Хорі Верьовки працюють виключно найкращі професіонали. Нинішні солісти своїм головним завданням вважають: аби «звук летів, як пташка!»

Сльози від захвату та щастя від побаченого і почутого – на концертах Хору Верьовки глядачі завжди випробовують найсильніші почуття.

Хор Верьовки гастролював у більш ніж 100 країнах світу і кожні закордонні гастролі супроводжують виключно захват глядачів і вражені рецензії у пресі Німеччини, Франції, Швейцарії, Бельгії, Люксембургу, Фінляндії, Куби, Мексики, Канади, Іспанії, Португалії, Венесуели, Бразилії, Аргентини, Домініканської Республіки, Коста-Ріки, Канарських і Болеарських островів та багатьох інших країн.

Де б не виступав Хор імені Г. Верьовки – на рідних теренах чи на далеких континентах – світ визнає великі заслуги колективу, як творців надзвичайно оригінальних і водночас загальнолюдських пісенно-музичних скарбів, цілющої української пісні, запальних танців.

Приходьте у суботу, 26 лютого, о 19.00 у Будинок офіцерів на власні очі побачити яскраву і приголомшливу концертну програму, краса якої полонила світ!

Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Коментарі до події (24)
 • Гусак Іринка 08 Грудня

  Багато чула про їх концерти , але ніколи не було можливості піти.

  Тому залюбки б пішла насолодитись такою музикою)
 • Джокер Ольга 07 Грудня

  Ніколи не була на їх концертах( Хотіла б відкрити для себе даний колектив і насолодитися народним мистецтвом!
 • TE 07 Грудня

  ok
 • Людмила 05 Грудня

  Дуже люблю як вони співають

  TE Людмила 07 Грудня

  ok.
Отримуйте
регулярні оновлення