Христина Соловій у Вінниці

Христина Соловій у Вінниці

Всі анонси від: Компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ»

Вінниця, як довго ми цього чекали!
20 листопада о 19.00 у Будинку офіцерів принцеса лемків Христина Соловій, яка скорила своїм шармом та божественним криштально-чистим голосом всю Україну.

На концерті прихильники творчості зануряться у хвилі мелодійного фолку.
Прониклива атмосфера лірики родом з Карпатських гір та саунду з долини річки Міссісіпі змусить вас запам’ятати цей вечір на все життя!

Дебютний альбом Христина Соловій «Жива вода» - це український фолк в сучасних аранжуваннях, які є синтезом стилів на перехресті поп-року, блюзу та джазу.
Талановита молода співачка зібрала власний гурт, до якого увійшли одні з кращих музикантів країни. Тому ми з особливим пієтетом очікуємо феєричність концерту народного голосу країни Христини Соловій.

Рідкісний меломан зможе встояти перед її ніжністю та шармом!
Творчість Христини Соловій неймовірно вражає і пробирає кожного слухача і глядача до мурашок. Артистка мріяла донести до людей лемківську пісню, що вона й робить по сьогоднішній день. І якщо ви хочете почути виконання неймовірно-гарних і щиросердечних хітів, запрошуємо вас на незабутній вінницький концерт 20 листопада!

Нагадаємо, музична кар'єра Христини Соловій розпочалась у 2013 році з участі у шоу «Голос країни», у якому у складі команди Святослава Вакарчука вона дійшла до фіналу, виконуючи в основному пісні Лемківщини.
Львів’янка одразу скорила серця українців не тільки своїми вокальними даними, але й своєю щирістю і виконанням композицій у власному аранжуванні.

Після проекту Святослав Вакарчук став продюсером дебютного альбому Христини Соловій «Жива вода», а відео вже на першу її авторську пісню «Тримай» стало справжньою сенсацією, як і сама композиція. Кліп на пісню «Тримай» став лауреатом національної премії Yuna-2016 у номаніції «Кліп року» і зібрав понад 8 мільйонів переглядів на YouTube!

Дебютний альбом «Жива вода» отримав схвальні відгуки критиків та потрапив у ТОП кращих альбомів року. Наразі на Soundcloud платівку прослухали майже 2 мільйона разів!

Завдяки успіху альбому Христина Соловій стала лауреатом премії «Золотий Аристократ 2015» від «Радіо Аристократи» у номінації «Стартап року: Музика/Культура».

Враховуючи досвід концертів Христини Соловій у інших містах, вінничанам варто подбати про квитки заздалегідь, щоб перед концертом не штурмувати організаторів та соціальні мережі у пошуках «хоча б одного місця».
А те, що цей концерт ви запам’ятаєте на все життя – гарантія 100 %!

Вартість: 190-550 грн.

Коментарі до події (13)
 • Дробина Анастасия 02 Травня

  Тримай мене міцно*)
 • Elena Prisiazhnaia 25 Квітня

  Тримай
 • Ірина Пліхта 23 Квітня

  Хто, як не ти?
 • Муляр Наталия 20 Квітня

  Тримай мене міцно
Отримуйте
регулярні оновлення