Ірина Федишин у Вінниці!

Ірина Федишин у Вінниці!

Всі анонси від: Будинок офіцерів

Ірина Федишин сьогодні є найбільш гастолюючою артисткою в Україні. І 15 листопада вона виступить з концерту у Вінниці у Будинку офіцерів!

Краса і талант, запальні пісні і неповторний український народний мелос, вражаючі танцювальні постановки і розкішні костюми - раз побувавши на концерті Ірини Федишин, ви назавжди станете її відданими шанувальниками!

На вінницькому концерті протягом двох годин для вас звучатимуть всі найкращі пісні: «Серця стук», «Лише у нас на Україні», «Долоньки», «Калина», «Гітара», «Прошу в неба», «Родина», «Розпалю вогонь», «Твоя», «Твій ангел», «Серце» та багато-багато інших, адже репертуар Ірини Федишин - дійсно величезний, як за обсягом, так і за розмаїттям.

Квитки на вінницький концерт Ірини Федишин вже у продажу!
Вартість - 150-350 гривень. 

Чарівна співачка зі Львова Ірина Федишин майстерно поєднує сучасну динамічну поп-музику і традиції українського народу, на концертах разом зі своїм найкращим шоу-балетом влаштовує незабутнє шоу, та все ж головною у її творчості залишається неймовірна душевність і щирість.

У кожній пісні, яку виконує Ірина Федишин, є душа і невимовна ніжність, якої так не вистачає людям у сучасному шаленому світі. Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських і навіть європейських глядачів. Її пісні активно ротуються на всіх радіостанціях, а на концертах - завжди повні зали.

У 2015 році саме запальна пісня Ірини Федишин «Серця стук» за результатами смс-голосування і оцінювання директорами найкращих радіостанцій України здобула перемогу конкурсу «Український формат».

Разом зі своєю прекрасною командою Ірина Федишин ретельно продумує кожен свій виступ, щоб подарувати прихильникам найкращі враження і чудовий настрій. Тому кожен її концерт перетворюється на феєричне свято - яскраве шоу з колоритними костюмами, неординарною сценографією, цікавими танцями, видовищними постановками номерів, лазерним і світловим шоу і перш за все - чудовим виконанням унікальних душевних пісень.

Українці скучили за щирістю та за змістовними піснями, тому популярність Ірини Федишин сьогодні стрімко зростає!


Дата концерту у Вінниці: 15 листопада
Місце: Будинок офіцерів
Вартість квитків: 150 - 350 грн

Коментарі до події (13)
 • Питик Александр 17 Травня

  Хороша якісна українська музика!

  )
 • Наталья Грицун 17 Травня

  Потрібно підтримувати вітчизняних виконавців!
 • Бондарчук Наташенька 17 Травня

  Хочу піти на концерт))
 • Слава Україні 17 Травня

  Гарна співачка. Хочу піти на концерт
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook