Іво Бобул та Лілія Сандулеса 3 березня

Артисти-легенда Іво Бобул та Лілія Сандулеса запрошують вінничан у світ романтики і Її Величності Пісні!

3 березня о 19.00 у театрі ім. Садовського улюбленець жінок на своєму великому сольному концерті «Одна єдина Україна» заспіває всі найгарніші пісні, які по праву визнані золотими хітами естради: «Місячне колесо», «А липи цвітуть», «Все золото світу», «Душі криниця», «Осінній сад», «Берег любові», «Розмова з тобою», «Мадонно Україно!».

Вперше за 20 років вони знову заспівають у дуеті для вас!
🔥 Іво Бобул та Лілія Сандулеса 3 березня з великим концертом у Вінниці!
«Берег любові крізь роки» — це буде незабутній вечір ніжності, любові та легендарних хітів: «А липи цвітуть», «Берег любові», «Якщо любиш — кохай», «На Україну повернусь», «Рідна хата», «Непереможна Україна» та багатьох інших!
Концерт, де два прекрасні голоси улюблених народних артистів зіллються з нашим спільним співом усією залою!
Щире спілкування, яскраві спогади та одкровення, а головне — ваші фантастичні емоції!

Це буде душевний і яскравий концерт, на якому вас чекає неповторна атмосфера щирого спілкування, живий звук і чоловічий голос номер один, якому підвладні всі музичні стилі!

Порадуйте своїх батьків квитками на концерт легендарного артиста та приходьте самі насолодитися дивовижними піснями і енергетикою, яка нікого не залишить байдужим!

Іво Бобул – народний артист не лише за званням, а й за визнанням народу!

Важко знайти в Україні людину, яка б не чула його пісні і не захоплювалась його унікальним, сильним голосом, який заворожує і надихає, дозволяє поринути у справжнє почуття насолоди та з перших звуків його пісень умить поринути в атмосферу романтики!

Іво Бобул уже понад чверть століття залишається гордістю української естради!

Йому аплодували глядачі понад 20 країн світу: Польщі, Румунії, Італії, Франції, Німеччини, Іспанії, Португалії, США, Канади та багатьох інших.

У своєму репертуарі Іво Бобул має більше 200 пісень, як естрадних, народних, так і перлини світової класики, які виконує румунською, італійською, англійською та іншими мовами. «Пам’яті Карузо», «Yesterday», «Luna Tu», «Liberta» у його виконанні бездоганні!

І записувати нові пісні співак не втомлюється – щороку презентує концертні програми, де завжди по-різному, проте гармонійно поєднуються улюблені шлягери та абсолютно нова пісенна лірика, цікаві дуети, несподівані кавер-версії світових хітів, пристрасні рок-балади та романси, які так проникливо, як Іво Бобул, не виконає ніхто інший.

Досвідчений музикант-легенда, вокаліст найвищого рівня, композитор, який не просто створює музику, а й живе нею, і просто чесна, відверта людина, яка усвідомлює всю відповідальність перед публікою, - таким Іво Бобула знають тисячі шанувальників.

У своїй пісенній творчості Маестро філігранно поєднує музику і слова, вкладає у них душу та залишається вірним самому собі.

У виконанні Іво Бобула кожна пісня набуває особливо проникливого звучання і торкається найтонших струн душі кожного глядача.

- Пісні слід відчувати внутрішньо, тоді вони звучатимуть повносило, оригінально, неповторно, - ділиться секретом Іво Бобул. - За чотири з половиною десятиріччя я навчився відчувати, де справжня пісня.

Не пропустіть 3 березня о 19.00 у театр ім. Садовського великий сольний концерт Іво Бобула та Лілії Сандулеси у Вінниці!

Незабутні враження гарантовані всім!

Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення