Кінотеатр «Родина» (Вінниця) – це місце, в якому можна насолодитися переглядом цікавих фільмів та анімацій, теплою та приємною атмосферою. Заклад користується популярністю у жителів міста завдяки ретельному підборові кінокартин, зручному розкладові кіносеансів, комфортабельному залу. Тут відбуваються:
   • покази кінострічок та анімацій різних за жанром, тривалістю, цільовою аудиторією, зарубіжних та вітчизняних, художніх та документальних;
   • кінофестивалі;
   • сеанси стрічок на іноземній мові (польська, німецька, англійська, іспанська);
   • кінопокази у форматі 3D;
   • дитячі дні та покази мультфільмів, дитячого кіно;
   • різноманітні заходи, котрі присвячуються відомим людям – митцям, артистам, літераторам, борцям за волю тощо.

Афіша кінотеатру «Родина» регулярно обновлюється актуальною інформацією, тож тут кожен бажаючий має змогу найти інформацію про картини, наявні в прокаті, акторський склад, тривалість стрічки. Тут же публікується розклад сеансів, трейлери до фільмів, в режимі он-дайн можна забронювати та придбати вхідні квитки.
Вартість сеансу перебуває в залежності від фільму, часу показу, формату, стартують квитки від 10 грн. Діють спеціальні знижки для групових відвідин кінотеатру, також проходять і безкоштовні трансляції для усіх бажаючих. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном (0432) 35-04-97.
Адреса кінотеатру: м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, 47 (колишня вул. Козицького).

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення