Комедія "Роздягайся - поговоримо" від Київського театру "Тисячоліття"

Комедія "Роздягайся - поговоримо" від Київського театру "Тисячоліття"

Всі анонси від: Будинок офіцерів

У день святого Валентина, 14 лютого на вінничан чекає справжній хіт від Київського театру "Тисячоліття" - комедійна вистава «Роздягайся – поговоримо».


Комедійна вистава є ремейком комедії «Ремонт або Реставрація почуттів».

Ця вистава про те, що ніколи не пізно врятувати любов!

Історія подружньої пари Філіпа і Джоани, які прожили багато років в шлюбі. Ідеальна сім'я. Успішна робота. Відмінна квартира. Теплі стосунки ... Але чогось не вистачає! Може бути вогню або пристрасті? Одні йдуть до психолога, а інші, як наші герої, затівають РЕМОНТ!


Легка, сучасна, енергійна, дотепна комедія порадує Вас курйозними ситуаціями. Хочете змін? Комедія для тих, хто не з чуток знає про те, що таке сімейне життя!

Сюжет: Успішна і благополучна подружня пара Філіп і Джоанна затіяли в своїй квартирі ремонт і мали необережність найняти для цього вельми своєрідного дизайнера інтер'єрів. Все б добре, але в один прекрасний день їх спальня несподівано стала магнітом і перехрестям для такої кількості неймовірних і курйозних ситуацій і подій, що у господарів будинку просто голова пішла обертом ... Втім, приходьте і поринете в цю смішну і повну сюрпризів історію разом з нами. А ми будемо дуже раді подарувати Вам море позитивних емоцій і незабутній театральний вечір в найромантичніший день - День Святого Валентина"

Ролі виконують: 

 • Джоанна Маркхем - Ірина Малигіна
 • Філіпп Маркхем - Геннадій Світіч
 • Алістер Спенлоу - В'ячеслав Станішевський / Богдан Колеснік
 • Генрі Лодж - Сергій Пламадяла
 • Лінда Лодж - Наталя ШіловаМісс
 • Браун-Тетяна Лещенко / Аліна Карпенко
 • Сільвія - Аліна Карпенко / Євгенія Белова
 • Уолтер Пенгберг - Володимир Балён / Валерій Стогній
 • Місс Вілкінсон - Маргарита СавкунІз 

Відгуки глядачів про виставу:

Ярослава Ткач: «8 квітня була на виставі« Ремонт або р ставрація почуттів »- це було щось! Актори неймовірно передавали почуття, емоції і ситуації! Динамічний і цікавий сюжет не дає бажання навіть на хвилинку відірватися. Дизайнер - бомба, вірна сімейна пара і коханці друзів - змусили сміятися до сліз і впізнавати себе)) спасибо огромное за гарний настрій в такий складний депресивний період! Всім друзям раджу піти »

Людмила Ковальчук: "Дуже динамічно, яскраво, насичено! Багато емоцій і гумору! Спасибі величезне за драйв і можливість поглянути знайомі ситуації з боку!"
      

Коли? 14 лютого о 19:00
Місце проведення? Будинок офіцерів
Вартість квитків? 100-350 грн
Буде весело!
 

Коментарі до події (1)
 • Оксана Кондратьева 21 Листопада

  Я переможниця розіграшу 2 квитків. Як я можу їх отримати?
Отримуйте
регулярні оновлення