Гурт "Без обмежень". Тур "Вільні люди"

Гурт "Без обмежень". Тур "Вільні люди"

Всі анонси від: Театр ім. Садовського

Український гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ вирушає у Всеукраїнський тур з презентацією нового альбому “Вільні люди” та з метою коштів на ЗСУ. 
У Вінниці гурт виступить 20 лютого о 18:00 у театрі ім. Садовського

“Вільні люди” – це шостий студійний альбом у дискографії БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. На створення платівки гурт надихнули українці. Під час концертів музиканти спілкувалися з різними людьми та дізнались про їх унікальні історії. У цих людей виявилось багато спільного – українського, душевного, волелюбного. Альбом “Вільні люди” – це пісні з Україною в серці, у яких кожен впізнає себе.Гурт "Без Обмежень (Without Limits)" - український рок-гурт, який було створено у 1999 році у місті Мукачево Закарпатської області. Склад гурту впродовж часу змінювався, його незмінним лідером і вокалістом є Сергій Танчинець. У репертуарі гурту є пісні українською, а також англійською та російською мовами.
Цього року колектив брав участь у телевізійному проекті Х-фактор і були у команді молодого тренера Антона Савлепова! На жаль, гурту не вдалось вибороти перемогу, чи навіть дійти до суперфіналу. Але однозначно, гурт отримав ще більше популярності та любові глядачів. 

На фанів чекатиме найбільша за всю історію гурту музична програма, у супроводі яскравого шоу, в якій окрім нових композицій також прозвучать найкращі хіти зі всіх попередніх платівок БО.Склад гурту: 
 - 
 Олександр Адаменко – бас-гітара;
 - Іван Зіменко – ударні;
 - Андрій Радько - гітара;
 -  Ігор Рибар - гітара;
 - Сергій Танчинець - фронт-мен

Отож, не пропусти концерт гурту Без обмежень у Вінниці 20 лютого о 18:00
Квитки: від 590 - 1190 грн

Коментарі до події (2)
  • Настя Прядун 26 Січня

    Можливо комусь не вийде прийти на концерт , можу перекупити квитки, буду дуже вдячна, 0971508332))). Потрібно 2 квиточки)
  • Alexander Kidalov 06 Червня

    На мото можно? 2
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення