Ірина Білик – 50! Ювілейний концерт 13 жовтня у Вінниці

Ірина Білик – 50! Ювілейний концерт 13 жовтня у Вінниці

Всі анонси від: Компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ», Будинок офіцерів


Грандіозний ювілейний концерт «Ірина Білик - 50!», що пройде після карантину у Будинку офіцерів, стане найбільш чуттєвим концертом весни у Вінниці!
 Поп-діва України - найкраща, розкішна, улюблена Ірина Білик запрошує на концерт до Вінниці!

Живий звук! Яскраве шоу! Всі улюблені пісні! Нові хіти!

Сюрпризів на вінницькому концерті буде дуже багато!

Ірина Білик — українська співачка, заслужена артистка України з 1996, народна артистка України. Ірина Білик давно завоювала музичний Олімп України і вже більше 25 років утримує звання співачки № 1! Кожна її пісня – стовідсотковий хіт, кожний новий кліп — це маленьке життя, кожний концерт — аншлаг!

Преса порівнює її з Мадонною і стежить за кожним кроком. Її концерт – це справжня подія. Епатажні вбрання, живий звук і неймовірна енергетика – от складові розкішного шоу неперевершеної Ірини Білик - народної артистки України, яка співає мовою кохання, яку просто неможливо не любити!

Привіт усім моïм шанувальникам! Нарешті це сталося! Я вирішила святкувати свій подвійний Ювілей! І це відбудеться саме на сцені! Незабутня програма,режисером якоі погодився стати фотохудожник,стиліст,режисер кліпів і просто мій чоловік-Аслан Ахмадов. Ювілей мого життя-50 і 30 років на сцені разом з вами,моï любі. Це буде незабутньо! Глядачі зможуть побачити і почути свої найулюбленіші пісні з усіх моїх альбомів! Я буду виконувати пісні, які вже давно не виконувала, які ви просили виконати та мріяли почути. Концертна програма буде відрізнятися від усього, що я робила на протязі 30 років свого творчого життя!Я всіх чекаю на моїх концертах у турі і ви знаєте, що ця подія буде незабутньою.

Коли: 17 квітня о 19:00
Місце проведення: Будинок офіцерів
Вартість квитків: 300-700 грн
Організатор - компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ» 

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення