Купання на Водохреща

Купання на Водохреща

Ви готові?!

Вінничан запрошують скупатися на Водохреща. Традиція купання в ополонці збереглася до сьогодні. У місцях купання облаштовують умови для зручності проведення обряду, на місці повинні чергувати медики і рятувальники, щоб уникнути нещасних випадків. Спершу священик читає молитву і освячує місце, де люди будуть купатися. Потім віряни заходять у воду і три рази повністю занурюються у воду, читають молитву і виходять з води. Якщо у Вас є бажання, але з якихось причин, щось зупиняє - ми Вам в цьому можемо допомогти. Багато будуть плавати вперше, і дуже важливо все правильно зробити, підтримати.

Прихопіть із собою махровий халат, рушник, комплект змінного одягу, теплий одяг; купальник або плавки; не ковзаючі тапочки або ж вовняні шкарпетки; гумову шапочку.

Зустріч на Вишенському озері відбудеться 19 січня о 12.00 Там пройде свято «Що й на річці, на Йордані». Під час нього виступатимуть музичні колективи та ансамблі, а у зимових купаннях візьмуть участь представники клубу «Нептун».

Ще однієї спеціально підготовленою локацією буде озеро біля Олієжиркомбінату, там святкування розпочнуться о 12-й дня. Святкування відбуватиметься одночасно на обох локаціях.

Біля ополонок облаштують намети для обігріву, чергуватимуть рятувальники та веселитимуть вінничан народні колективи!

Приходьте та зробіть перший крок разом з нами!

Окрім традиційних місць для купання скупатись можна і біля Вінницької Реберені!
У програмі святкових пірнань біля Вінницької реберні на Вас чекають:

  • освячення води;
  • купання в ополонці;
  • спільні колядки та щедрівки.

Усі учасники зможуть посмакувати пряною рибною юшкою приготованою на дровах.
Зігріють та додадуть веселого настрою ароматний глінтвейн та гарячий трав’яний чай.
Усім сміливцям – суперзігріваюча фірмова настоянка «Хреновуха» від Паб "Вінницька Реберня" БЕЗКОШТОВНО

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення