Лесь Подерев'янський у Вінниці

Лесь Подерев'янський у Вінниці

Всі анонси від: Вінницька обласна філармонія

Увага!!! Дата концерту Леся Подерев'янського у Вінниці перенесена з 28 на 10 грудня!
Всі квитки придбані на 28 жовтня будуть дійсними на нову дату - 10 грудня!

Гостро, іронічно, зухвало, гротескно і навіть трошки боляче - для нашого самолюбства, звичайно. Саме так пройде вечір - зустріч з самим некерованим українським драматургом Лесем Подерев'янським.
 
Герої Подерв'янського - самі що ні на є покидьки суспільства - люди, глибоко загрузли в комплексах, стереотипах і саме захоплення: расисти, гомофоби, алкоголіки, расисти та інші. Далекі від понять духовності і соціального боргу та інших незрозумілих їм слів, вони самовіддано віддаються пияцтву, рукоприкладства і сексуальної непомірності.
 
Над ними глядач регоче з захватом - адже тут навіть замислюватися не доводиться: «герої» просто нікчемні і гідні лише презирства. Але трохи заглибившись в сюжет, поступово стає зовсім не смішно. Приходить гірке розуміння, що і самі ми не особливо то білі і пухнасті.
 
Програма «Таємничий Амбал та все Найкраще» зібрала в собі кращі уривки творів автора, які буквально оживуть - адже в цей раз сам Подерев'янський додасть словами потрібний відтінок. Як завжди, автор не маніритися і не грає в високий стиль - увагу, люди з тонкою душевною організацією і боязню міцних слівець краще залишіться вдома!
 
Отримайте гірку пігулку від самого провокаційного автора сучасності! Післясмак вам точно не вдасться забути!

Коли: 10 грудня 19:00
Де: Вінницька обласна філармонія
Ціна квитків: 170  - 400 грн

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook